Dziś jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Anastazja, Dorian, Wincenty
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Konkurs na stroik świąteczny rozstrzygnięty

30-12-2013

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie zorganizował konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny. Chętnych do wzięcia udziału w konkursie nie brakowało. Autorów dziesięciu najpiękniejszych ozdób nagrodzono na uroczystej sesji Rady Gminy, tuż przed Wigilią.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gmina Działdowo uchwaliła ambitny budżet

28-12-2013

Ambitny, i jednocześnie bezpieczny budżet na rok 2014 uchwaliła Gmina Działdowo. Zrealizowanych zostanie kilka dużych i wiele małych inwestycji.

przeczytaj artykuł z filmem »

Z działdowskim MDK zwiedziliśmy cały świat!

28-12-2013

W Działdowie już nikt nie wyobraża sobie świąt bez świątecznego przedstawienia w Domu Kultury. Jak co roku, również i tym razem przygotowano wielkie widowisko. I choć do tej pory oglądaliśmy adaptacje baśni (między innymi Królowa Śniegu, Piękna i Bestia) tym razem przedstawienie miało ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Benedykt Zygfryd Perzyński

28-12-2013

Rozmawiamy z Benedyktem Zygfrydem Perzyńskim – poetą, eseistą, członkiem Działdowskiej Kuźni Słowa. O twórczości, planach na przyszłość i konserwatywnym spojrzeniu na świat.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rozpędzonym samochodem wjechał w witrynę sklepu

27-12-2013

Przed świętami wiele osób próbuje zrobić ostatnie zakupy, jednak to, czego dokonał jeden z kierowców w Działdowie przeszło najśmielsze oczekiwania właścicieli jednego ze sklepów…

przeczytaj artykuł z filmem »

Będzie Święto Powiatu Działdowskiego

22-12-2013

Już w przyszłym roku – 28 czerwca po raz pierwszy obchodzić będziemy Święto Powiatu Działdowskiego. W tym dniu wręczana będzie również statuetka „Osobowość Powiatu”. Nie przypadkowo wybrano taką właśnie datę.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wigilia na działdowskim zamku po raz trzeci

22-12-2013

Już po raz trzeci na dziedzińcu zamkowym odbyła się wigilia, w której uczestniczyć mógł każdy mieszkaniec miasta i powiatu działdowskiego.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ustawa śmieciowa - najtrudniejsze za nami

21-12-2013

Nowy system gospodarki odpadami komunalnymi przyniósł sporo zamieszania, ale najtrudniejsze zadania zostały zrealizowane. Czy "ustawa śmieciowa" zdała egzamin?

przeczytaj artykuł z filmem »

Wiadukt na Lidzbarskiej został otwarty!

19-12-2013

Długo oczekiwana inwestycja została zakończona. 185 metrowy wiadukt bezkolizyjnie połączył dwie części miasta.

przeczytaj artykuł z filmem »

47-letni działdowianin przyznał się do zabójstwa

17-12-2013

Prokuratura ujawnia kolejne fakty w sprawie zabójstwa kobiety: sprawca zadał 18 ran kłutych i wielokrotnie uderzył żonę tłuczkiem. Przyznał się do zabójstwa.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).