Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Fundusz sołecki w Gminie Działdowo przyznany

19-03-2014

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo radni przegłosowali przyznanie sołectwom funduszu sołeckiego na rok 2015. Warto dodać, że jednogłośnie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Sesja rozpoczęta od życzeń na Dzień Kobiet

16-03-2014

Choć czwartkowa sesja Rady Gminy Działdowo miała miejsce niemal tydzień po Dniu Kobiet nie mogło obyć się bez życzeń i okolicznościowego występu.

przeczytaj artykuł z filmem »

Równiarka już naprawia drogi w Gminie Działdowo

16-03-2014

Sprzyjająca aura sprawiła, że równiarka należąca do Gminy Działdowo mogła już wyruszyć w swoją coroczną trasę:

przeczytaj artykuł z filmem »

Pomoc dla Leszka - dziadka, męża i ojca

16-03-2014

Leszek Bonisławski to 46 letni mieszkaniec Nidzicy. Dziadek, mąż i ojciec. We wrześniu 2013 roku Pan Leszek dostał udaru mózgu, trafił do szpitala gdzie został zaatakowany przez wirus. Od tej pory jego stan systematycznie ulega pogorszeniu.

przeczytaj artykuł z filmem »

Parlament wstrzymuje budowę biogazowni?

14-03-2014

Niemal 3 lata temu zawarto porozumienie w sprawie budowy biogazowni w Działdowie i ... sprawa ucichła. Czy to oznacza, że biogazowni nie będzie?

przeczytaj artykuł z filmem »

Powiat ogłosił zamiar likwidacji dziesięciu szkół

12-03-2014

Od września 2012 r. trwa wygaszanie liceów profilowanych oraz liceów i techników uzupełniających dla młodzieży i dorosłych. Zamiar likwidacji dziesięciu szkół tego typu z terenu powiatu działdowskiego ogłoszono na ostatniej sesji Rady Powiatu Działdowskiego.

przeczytaj artykuł z filmem »

Superliga: to był mecz pełen niespodzianek

05-03-2014

Świetne widowisko sportowe, sporo emocji i niespodzianek, a przede wszystkim zwycięstwo i komplet punktów. Tak można by w skrócie opisać rewanżowe spotkanie tenisistów Dekorglassu z zespołem z Rzeszowa.

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy ta linia została zlikwidowana na dobre?

03-03-2014

Wraz z ostatnią zmianą rozkładu jazdy pociągów zarządca infrastruktury kolejowej wyłączył z eksploatacji odcinek Działdowo-Brodnica. Czy to oznacza nieodwracalną likwidację linii?

przeczytaj artykuł z filmem »

Powiat w strefie małego ruchu granicznego?

02-03-2014

Działdowo oraz Powiat Działdowski starają się o to, by całe województwo warmińsko-mazurskie zostało objęte strefą małego ruchu granicznego.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass zwyciężył w Zielonej Górze 3:1

27-02-2014

Bardzo dobrze spisali się tenisiści Dekorglassu w pojedynku z Palmiarnią Zielona Góra, który zakończył się dla nich zwycięstwem 3:1.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).