Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Tytuł Mistrza Szachów dla Piotra Zarębskiego

13-04-2014

Szkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie gościła po raz piąty najlepszych szachistów z województwa Warmińsko-Mazurskiego w kategorii przedszkolaków do lat 7.

przeczytaj artykuł z filmem »

Agatka zamiast ograniczenia prędkości

11-04-2014

Radna Wanda Milewska zabiega o rozszerzenie ograniczenia prędkości do 40 km/h na całą ulicę Konopnickiej ze względu na bezpieczeństwo dzieci, uczęszczających do szkoły. Już wiemy, że kierowcy nie będą musieli zwalniać, za to przejścia dla pieszych będą bardziej widoczne.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gmina Działdowo przekazała działkę dla EZG

08-04-2014

Ekologiczny Związek Gmin Działdowszczyzna podziękował wójtowi i radzie Gminy Działdowo za działkę przekazaną pod budowę składowiska odpadów.

przeczytaj artykuł z filmem »

Proces o Aquapark. Kto zacznie?

06-04-2014

Sprawa aquaparku w Działdowie powoli zmierza ku sali sądowej. Już nikt nie pyta czy, ale kiedy i kto zacznie oraz ile to będzie kosztować.

przeczytaj artykuł z filmem »

Co z bezdomnością w Działdowie?

28-03-2014

Wanda Milewska poruszyła problem bezdomności wśród ludzi. Jak miasto pomaga osobom, które straciły dach nad głową i środki do życia?

przeczytaj artykuł z filmem »

Kiedy piasek i śmieci znikną z naszych ulic?

28-03-2014

Z takim pytaniem zwróciła się do burmistrza Wanda Milewska. Radna zauważyła również, że nie tylko ulice wymagają gruntownego posprzątania.

przeczytaj artykuł z filmem »

Sugestie mieszkańców i władz miasta są ignorowane?

27-03-2014

Trwa chaos komunikacyjny w Działdowie. Tym razem winowajcą jest przebudowa ul. Olsztyńskiej. Negatywne skutki remontu miała złagodzić zmiana organizacji ruchu na ul. Wolności. Poprawa jest niewielka, a zmiana daleka od oczekiwań mieszkańców i władz miasta, których sugestie zostały zignorowane ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Co z obiecaną wiatą przy ul. Leśnej?

26-03-2014

Mieszkańcy ulicy Leśnej dopominają się o wiatę przystankową, która miała być wykonana w roku ubiegłym. Czy wiata powstanie w tym roku?

przeczytaj artykuł z filmem »

Kłótnia: Mrowiński vs. Mazurkiewicz

23-03-2014

Rozpoczęło się procesowanie z firmą Kornas. Radny Mrowiński zapytał, czy burmistrz będzie partycypował w kosztach tego procesu.

przeczytaj artykuł z filmem »

EZG podsumuje 10 lat w Unii Europejskiej

20-03-2014

Przez 10 lat członkostwa Polski w UE Ekologiczny Związek Gmin "Działdowszczyzna" zrealizował 4 poważne inwestycje. Na początek maja zaplanowano ich podsumowanie.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).