Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

100 rocznica wybuchu I Wojny Światowej

30-05-2014

Wójt Gminy Działdowo zaprasza na uroczyste obchody 100 rocznicy wybuchu I Wojny Światowej, które odbędą się 7 czerwca w Uzdowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Uczniowie z Malinowa na debacie w Morągu

27-05-2014

„Parasol Demokracji” to projekt podnoszący świadomość polityczną wśród 16 szkół w 2 województwach. Jedną z nich jest Zespół Szkół w Malinowie. W ostatni piątek jej uczniowie wyjechali na debatę do swoich kolegów ze szkoły w Morągu.

przeczytaj artykuł z filmem »

Elektrownie wiatrowe na ‘tak’, czy na ‘nie’?

24-05-2014

Elektrowni wiatrowych pojawiło się w ostatnim czasie w okolicy Działdowa bardzo dużo, jednak nie pojawiają się kolejne. Dlaczego?

przeczytaj artykuł z filmem »

Festyn rodzinny i otwarcie placu zabaw

24-05-2014

W piątek 23 maja uczestniczyliśmy w festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki Dnia Ojca połączony z otwarciem nowego placu zabaw przy Przedszkolu Miejskim Numer 4 w Działdowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

'Oznakowanie ulicy mnie nie satysfakcjonuje'

23-05-2014

O oznakowaniu ograniczającym prędkość na ulicy Konopnickiej Wanda Milewska dyskutowała na sesji już w marcu. Rozwiązanie, jakie zostało zastosowane nie usatysfakcjonowało radnej.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ta 'skocznia narciarska' jest niebezpieczna

22-05-2014

Radnemu Janowi Bedrze leży na sercu bezpieczeństwo kierowców – na ostatniej sesji Rady Miasta zgłosił interpelację o zajęcie się nietypowym problemem:

przeczytaj artykuł z filmem »

Starostwo dołoży do wodociągu w Malinowie

20-05-2014

Powiat Działdowski dofinansuje 100 tysiącami złotych budowę wodociągu w Miejscowości Malinowo. Koniec prac planowany jest na jesień 2014.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kochamy tańczyć, czyli Show The Flow od kuchni

18-05-2014

W tym roku już po raz trzeci obchodziliśmy w Działdowie święto tańca. Impreza Show The Flow trwała wiele godzin, a Portal Moje Działdowo postanowił przyjrzeć się jej z nieco innej strony.

przeczytaj artykuł z filmem »

Z EZG świętowaliśmy 10 lat członkostwa w UE

15-05-2014

Do świętowania dziesiątej rocznicy przystąpienia do Unii Europejskiej przyłączył się Ekologiczny Związek Gmin Działdowszczyzna. W ramach Dni Otwartych przez cały tydzień można było zwiedzać stację przeładunkową i brać udział w licznych konkursach.

przeczytaj artykuł z filmem »

Superliga: Dekorglass nie zagra w play offach

14-05-2014

Tenisiści Dekorglassu zakończyli obecny sezon rozgrywek Superligi na 5. miejscu w tabeli. Poważna kontuzja Vrablika przekreśliła szansę drużyny na grę w play offach.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).