Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Bal karnawałowy w Przedszkolu Miejskim nr 4

23-01-2017

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. 12.01.2017 r. w Przedszkolu Miejskim nr 4 w Działdowie odbył się bal karnawałowy.

czytaj artykuł »

Czytanie jest podróżą po ludzkich umysłach

23-01-2017

W ramach realizacji programu Czytające Szkoły, 12 stycznia br. w Szkole Podstawowej nr 4 w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas czwartych.

czytaj artykuł »

Koncert „Kolęduje Tobie moje serce” w ZS2

23-01-2017

Już po raz trzeci w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie zorganizowano koncert kolęd pod hasłem „Kolęduje Tobie moje serce”. Występ wraz z uczniami klas 1-3 SP4 przygotowały nauczycielki nauczania zintegrowanego.

czytaj artykuł »

Radość nastała w lidzbarskim domu kultury

09-01-2017

"Radość Dziś Nastała" to tytuł noworocznego koncertu, który odbył się w minioną sobotę w Sali Widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Wydarzenie uświetnili swoimi występami – młodzieżowy chór Our Voice z Działdowa oraz zespół muzyczny Multicolor.

czytaj artykuł »

W działdowskiej trójce "Jeden zero dla nieba"

29-12-2016

W czwartek 22 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe dla klas IV – VI.

czytaj artykuł »

Działdowski Koncert Kolęd i Pastorałek w MDK [film]

21-12-2016

Najpiękniejsze utwory o tematyce bożonarodzeniowej, w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Arno Kanta w Działdowie, można było usłyszeć podczas Działdowskiego Koncertu Kolęd i Pastorałek.

czytaj artykuł »

Niezwykłe, świąteczne widowisko w MDK [film]

20-12-2016

Jak co roku, w grudniu, MDK zaprezentował widowisko, w wykonaniu młodzieży z sekcji artystycznych. Tym razem była to sztuka pt. "Słowik".

czytaj artykuł »

„Tajemnica” - nowy tomik wierszy Krzysztofa Tabaczki

02-12-2016

Pod koniec listopada br. ukazał się nowy, siedemnasty już tomik działdowskiego poety Krzysztofa Tabaczki „Tajemnica”.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).