Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

W Lidzbarku kabaret jest sztuką [film]

01-03-2017

O tym, że kabaret jest sztuką mogli się przekonać widzowie goszczący w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku na programie teatralno-kabaretowym przygotowanym przez grupę "Spektrum".

czytaj artykuł »

Walentynki w Działdowskiej Dwójce

01-03-2017

14 lutego w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie obchodzono szkolne Walentynki. Samorząd Uczniowski zainicjował wiele pomysłów, które przyczyniły się do uatrakcyjnienia tego święta. Młodzież przygotowała słodkości na tę okoliczność w postaci ...

czytaj artykuł »

Przyjdź na zajęcia Capoeira w MDK

24-02-2017

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w regularnych zajęciach Capoeira, organizowanych w soboty.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Teatr przy stoliku w Bibliotece

15-02-2017

Aktorzy Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działowie przedstawią sztukę czytaną pt. ”Kredyt”.

czytaj artykuł »

Tak wyglądały Ferie zimowe 2017 w MDK w Działdowie

08-02-2017

Miejski Dom Kultury podsumował zajęcia, które odbywały się w placówce kulturalnej w okresie ferii zimowych.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na pokaz filmów Festiwal Grand Off

29-01-2017

Kolejny raz mamy zaszczyt zaprosić Państwa na pokaz NAJLEPSZYCH NIEZALEŻNYCH KRÓTKICH FILMÓW ŚWIATA Festiwalu GRAND OFF.

czytaj artykuł »

PARANIENORMALNI wystąpią w Działdowie

26-01-2017

Słynna grupa kabaretowa już w lutym wystąpi przed działdowską publicznością z programem pod wymownym tytułem PIERWIASTEK Z TRZECH.

czytaj artykuł »

Spotkanie z Krystyną Sztramską w SP3

25-01-2017

Od października 2016 r. pięć klas ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Działdowie realizuje projekt edukacyjny „Książka”. Autorkami projektu są: Anna Karpińska, Elżbieta Kucińska, Małgorzata Lewandowska i Malwina Reszka.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).