Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Dzień Edukacji Narodowej w „Piątce”

17-10-2017

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Przedszkolu Miejskim nr 5 odbył się uroczysty apel, który rozpoczął się odśpiewaniem hymnu narodowego.

czytaj artykuł »

Ruszyła 2. edycja projektu Zabajkowani

17-10-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie ma zaszczyt ogłosić drugą edycję projektu Zabajkowani. W tym roku będziemy jeszcze bardziej zakręceni na punkcie bajki.

czytaj artykuł »

Warsztaty teatralne i aktorskie w MDK

10-10-2017

Jeżeli fascynuje cię praca aktora, kochasz teatr, pragniesz rozwijać swoje zamiłowania - te warsztaty są właśnie dla ciebie! Zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież i dorosłych.

czytaj artykuł »

TVP kręci film o działdowskiej bibliotece

04-08-2017

27 czerwca od godz. 9:00 TVP 3 Kraków nagrywała film dokumentalny o Dyskusyjnych Klubach Książki działających przy naszej bibliotece. DKK dla seniorów - słuchaczy UTW, którego moderatorem jest Ewa Sotomska oraz DKK dla osadzonych w Areszcie Śledczym, którego moderatorem jest Justyna Lytvyn. ...

czytaj artykuł »

Zapraszamy na ostatni wieczór z poezją

27-07-2017

Ostatni z tegorocznych Powiatowych Wieczorów z Poezją. Gwiazdami wieczoru będą aktor Przemysław Sadowski i Renata Buczyńska.

czytaj artykuł »

Piotr Cyrwus gościł na Wieczorze z Poezją

08-07-2017

Powiatowy Wieczór z Poezją 2 lipca przyciągnął do Lidzbarka wiele zainteresowanych, gdzie gościł aktor teatralny i filmowy Piotr Cyrwus.

czytaj artykuł »

Biblioteka zaprasza na nową wystawę

07-07-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na wystawę pt. "Po herbacie - wystawa malarstwa" autorstwa Elżbiety Ewy Held. Wystawę można zobaczyć do końca lipca w dziale mediateka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Konkurs "Działdowo przyjazne = bezpieczne"

02-07-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie oraz Stowarzyszenie „Wolność od strachu” zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).