Dziś jest Niedziela, 25 czerwca 2017 r. Imieniny obchodzą : Dorota, Łucja, Wilhelm
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek

19-05-2017

Dzieci z klasy II a ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz ze Szkoły Podstawowej w Księżym Dworze uczestniczyły w spotkaniu autorskim z Panią Agnieszką Frączek.

czytaj artykuł »

Wystawa prac Barbary Kobusińskiej-Behal

12-05-2017

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do obejrzenia wystawy - kopii malarstwa dawnego w wykonaniu Barbary Kobusińskiej-Behal. Wystawa potrwa do 31 maja br.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na koncert "Osiecka i nie tylko..."

22-04-2017

Miejski Dom Kultury w Działdowie serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert muzyczny pt. "Osiecka i nie tylko..." w dniu 28 kwietnia (w piątek) o godz. 18.00 w sali widowiskowej przy ul. Jagiełły 13.

czytaj artykuł »

Spotkanie autorskie z Katarzyną Puzyńską

19-04-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Puzyńską, autorką serii kryminałów o fikcyjnej wsi Lipowo położonej niedaleko Brodnicy.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na „Małe teatralne Conieco...”

15-04-2017

Zapraszamy na dwa premierowe przedstawienia w wykonaniu grup teatralnych MDK w Działdowie - „MEDEIS” oraz „SPEKTAKL KOMICZNY”.

czytaj artykuł »

I Ty możesz zostać baśniomistrzem

11-04-2017

27 marca w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie odbyło się podsumowanie projektu edukacyjno – czytelniczego dla uczniów klasy II i III pod hasłem „I Ty możesz zostać baśniomistrzem”.

czytaj artykuł »

Brązowy Dyplom dla chóru Concentus

11-04-2017

W sobotę 2 kwietnia 2017 r. zakończył się, trwający od piątku, VIII Ogólnopolski Konkurs Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy. Działdowski chór Concentus został w nim wyróżniony Brązowym Dyplomem.

czytaj artykuł »

I Maraton Tańca "Spring Fling" w SP3

11-04-2017

1 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się I maraton tańca "Spring Fling". Uczestniczyło w nim ponad 90 osób.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).