Dziś jest Sobota, 25 marca 2017 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Zrób ciekawy bookshot i wygraj nagrody!

02-03-2017

Biblioteka Gimnazjum nr 1 w Działdowie oraz Samorząd Uczniowski proponują nietypową zabawę - Bookshot, czyli uchwycenie ciekawej sceny z książki.

czytaj artykuł »

Konkurs Mistrz Języka Polskiego po raz siódmy

01-03-2017

21 lutego odbyła się siódma już edycja powiatowego konkursu Mistrz Języka Polskiego, którego organizatorem jest Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie. Konkurs odbywa się corocznie dla zaakcentowania Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, który obchodzony ...

czytaj artykuł »

Spotkanie DKS w Niechłoninie

01-03-2017

W Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie odbyło się pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Inicjatorem propagowania tej formy czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży jest Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Filia w Niechłoninie. Podczas spotkań realizowany będzie ...

czytaj artykuł »

W Lidzbarku kabaret jest sztuką [film]

01-03-2017

O tym, że kabaret jest sztuką mogli się przekonać widzowie goszczący w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku na programie teatralno-kabaretowym przygotowanym przez grupę "Spektrum".

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Teatr przy stoliku w Bibliotece

15-02-2017

Aktorzy Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działowie przedstawią sztukę czytaną pt. ”Kredyt”.

czytaj artykuł »

Tak wyglądały Ferie zimowe 2017 w MDK w Działdowie

08-02-2017

Miejski Dom Kultury podsumował zajęcia, które odbywały się w placówce kulturalnej w okresie ferii zimowych.

czytaj artykuł »

Spotkanie z Krystyną Sztramską w SP3

25-01-2017

Od października 2016 r. pięć klas ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Działdowie realizuje projekt edukacyjny „Książka”. Autorkami projektu są: Anna Karpińska, Elżbieta Kucińska, Małgorzata Lewandowska i Malwina Reszka.

czytaj artykuł »

Czytanie jest podróżą po ludzkich umysłach

23-01-2017

W ramach realizacji programu Czytające Szkoły, 12 stycznia br. w Szkole Podstawowej nr 4 w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas czwartych.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).