Dziś jest Sobota, 19 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Bolesław, Emilia, Jan, Ludwik
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Zapraszamy na ostatni wieczór z poezją

27-07-2017

Ostatni z tegorocznych Powiatowych Wieczorów z Poezją. Gwiazdami wieczoru będą aktor Przemysław Sadowski i Renata Buczyńska.

czytaj artykuł »

Piotr Cyrwus gościł na Wieczorze z Poezją

08-07-2017

Powiatowy Wieczór z Poezją 2 lipca przyciągnął do Lidzbarka wiele zainteresowanych, gdzie gościł aktor teatralny i filmowy Piotr Cyrwus.

czytaj artykuł »

Biblioteka zaprasza na nową wystawę

07-07-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na wystawę pt. "Po herbacie - wystawa malarstwa" autorstwa Elżbiety Ewy Held. Wystawę można zobaczyć do końca lipca w dziale mediateka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Konkurs "Działdowo przyjazne = bezpieczne"

02-07-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie oraz Stowarzyszenie „Wolność od strachu” zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.

czytaj artykuł »

Pierwszy Powiatowy Wieczór z Poezją

28-06-2017

25 lipca rozpoczęły się tegoroczne Powiatowe Wieczory z Poezją. Ta znana już mieszkańcom Powiatu cykliczna impreza kulturalna jest finansowana przez Powiat Działdowski.

czytaj artykuł »

Konkurs z okazji 673 urodzin Działdowa

28-06-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie oraz Stowarzyszenie Wolność od strachu w Działdowie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie.

czytaj artykuł »

Trwają Powiatowe Wieczory z Poezją. Zapraszamy!

28-06-2017

25 czerwca 2017 roku rozpoczęły się tegoroczne Powiatowe Wieczory z Poezją. Impreza ma charakter cykliczny i w tym roku odbędzie się po raz piąty. Zadanie jest finansowane ze środków Powiatu Działdowskiego a realizowane przez Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa we współpracy z lokalnymi ...

czytaj artykuł »

Wakacje w Bibliotece - plan zajęć

26-06-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na Wakacje w Bibliotece. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 11.30 będą odbywać się zajęcia pt. „Wakacje z Mikołajkiem”.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).