Dziś jest Piątek, 28 kwietnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Ludwik, Piotr, Waleria, Witalis
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Gminny Konkurs Poezji

22-03-2017

W świetlicy w Księżym Dworze odbyły się gminne eliminacje do XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji, Poezji Śpiewanej i Prozy Polskiej. Konkurs przebiegał w czterech kategoriach: klasy I - III, klasy IV – VI, klasy gimnazjalne i poezja śpiewana.

czytaj artykuł »

Burmistrz czytał przedszkolakom

22-03-2017

W Przedszkolu nr 4 przy ul. Mrongowiusza przeprowadzono konkurs plastyczny dla przedszkolaków "Mój rysunek do bajki".

czytaj artykuł »

Promocja książki pt. „Obrazki działdowskie”

21-03-2017

Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na promocję książki pt. „Obrazki działdowskie”.

czytaj artykuł »

Nie przegap konkursu plastycznego!

16-03-2017

Działdowska Kuźnia Słowa oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym dla przedszkolaków.

czytaj artykuł »

Mamy sieć współpracy bibliotekarzy

13-03-2017

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbyło się spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy z powiatu działdowskiego. Sieć współpracy bibliotekarzy daje możliwość dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami, wzbogacania warsztatu pracy, zdobywania ...

czytaj artykuł »

MDK wita wiosnę koncertem zespołu ANALOGS

12-03-2017

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza na kolejną edycję Rock Wiosny. Tym razem wystąpi zespół ANALOGS.

czytaj artykuł »

Nasz sąsiad z Kenii w II LO w Działdowie

03-03-2017

Uczniowie II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie po raz trzeci uczestniczyli w programie Centrum Edukacji Obywatelskiej „Młody Obywatel”. Ten innowacyjny program ma za zadanie pokazać młodym ludziom, że mogą mieć wpływ na otaczającą ich rzeczywistość.

czytaj artykuł »

„Książki mojego dzieciństwa”

02-03-2017

W Szkole Podstawowej w Niechłoninie odbyło się spotkanie czytelniczo - edukacyjne zatytułowane „Książki mojego dzieciństwa”, będące podsumowaniem projektu promującego czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Pomysłodawcą i koordynatorem przedsięwzięcia była nauczycielka języka ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).