Dziś jest Piątek, 28 lipca 2017 r. Imieniny obchodzą : Aida, Innocenty, Marcela, Walenty
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Hoffer Triathlon Energy - dzień drugi [FILM]

05-07-2017

Hoffer Triathlon Energy 2017, czyli spektakularne debiuty, wzruszenie oraz tysiące uśmiechów, których nie był w stanie przepędzić nawet deszcz.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce – czerwiec w Lidzbarku [FILM]

05-07-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Hoffer Triathlon Energy - dzień pierwszy [FILM]

05-07-2017

Blisko 300 zawodników z całej Polski wzięło udział w drugiej edycji Hoffer Triathlon Energy w Lidzbarku. Sportowcy rywalizowali w kategoriach 1/2, 1/4 i 1/8 Iron Mana. Zanim jednak zawodnicy sprawdzili swoje siły w wodzie i na lądzie, organizatorzy Triathlon Energy przygotowali szereg imprez towarzyszących ...

czytaj artykuł »

13 par w Lidzbarku obchodziło Złote Gody [FILM]

02-07-2017

Pięćdziesięcioletni jubileusz pożycia małżeńskiego to cudowna okazja, aby okazać swoją miłość, wdzięczność i radość ze wspólnie spędzonych chwil. Z okazji wyjątkowego jubileuszu 13 par odznaczonych zostało specjalnym medalem przyznawanym przez Prezydenta Polski.

czytaj artykuł »

Triathlon Energy po raz kolejny w Lidzbarku

30-06-2017

To właśnie na początku lipca, w Lidzbarku ponad 300 zawodników będzie rywalizować na trzech dystansach oraz w sztafetach. Zapowiada się kilka ciekawych pojedynków pomiędzy najlepszymi zawodnikami w Polsce. To niedziela, a w sobotę m.in. rodzinne bieganie Run for Fun, charytatywne cross kajaki, ...

czytaj artykuł »

Zapraszamy na 2. Triathlon Energy w Lidzbarku [FILM]

25-06-2017

Po raz kolejny Lidzbark stanie się areną zmagań najwytrwalszych pasjonatów sportu: w pierwszych dniach lipca odbędą się w naszym mieście zawody triathlonowe na trzech dystansach oraz rywalizacja sztafet. Zabawa zacznie się jednak dużo wcześniej…

czytaj artykuł »

Rekordowa Wystawa Wielkanocna [film]

13-04-2017

W piątek 7 kwietnia w Lidzbarku odbyła się Wystawa Wielkanocna - wydarzenie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród publiczności jak i wystawców.

czytaj artykuł »

Lidzbarska Rada Miejska ma nowego vice przew.

10-04-2017

Funkcja wiceprzewodniczącego była nieobsadzona od stycznia, kiedy uprawomocniła się decyzja komisarza wyborczego, wygaszająca mandat poprzedniemu wiceprzewodniczącemu.

czytaj artykuł »

Koncert zespołu Kapela Polonica w Lidzbarku [film]

31-03-2017

W niedzielę 26 marca lidzbarski ośrodek kultury gościł muzyków Kapela Polonica, którzy zaprezentowali repertuar z kręgu muzyki dawnej.

czytaj artykuł »

Spotkanie z operatorem filmu "Boso przez świat" [film]

21-03-2017

Lidzbarski ośrodek kultury gościł niezwykłego artystę – Józefa Szymurę, fotografika, reżysera, podróżnika i operatora kamery znanego miedzy innymi ze zdjęć do programów z cyklu "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).