Dziś jest Niedziela, 25 czerwca 2017 r. Imieniny obchodzą : Dorota, Łucja, Wilhelm
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Rekordowa Wystawa Wielkanocna [film]

13-04-2017

W piątek 7 kwietnia w Lidzbarku odbyła się Wystawa Wielkanocna - wydarzenie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród publiczności jak i wystawców.

czytaj artykuł »

Lidzbarska Rada Miejska ma nowego vice przew.

10-04-2017

Funkcja wiceprzewodniczącego była nieobsadzona od stycznia, kiedy uprawomocniła się decyzja komisarza wyborczego, wygaszająca mandat poprzedniemu wiceprzewodniczącemu.

czytaj artykuł »

Koncert zespołu Kapela Polonica w Lidzbarku [film]

31-03-2017

W niedzielę 26 marca lidzbarski ośrodek kultury gościł muzyków Kapela Polonica, którzy zaprezentowali repertuar z kręgu muzyki dawnej.

czytaj artykuł »

Spotkanie z operatorem filmu "Boso przez świat" [film]

21-03-2017

Lidzbarski ośrodek kultury gościł niezwykłego artystę – Józefa Szymurę, fotografika, reżysera, podróżnika i operatora kamery znanego miedzy innymi ze zdjęć do programów z cyklu "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego.

czytaj artykuł »

Rozstrzygnięto całoroczny konkurs fotograficzny [film]

20-03-2017

W sali widowiskowej lidzbarskiego ośrodka kultury odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie całorocznego konkursu fotografii krajobrazowej "Tu Mieszkam".

czytaj artykuł »

Wystawa kultury Indian Ameryki Północnej [film]

20-03-2017

Od kilku dni w galerii Nowa Przestrzeń Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku można oglądać wyjątkową wystawę etnograficzną zorganizowaną przy współpracy ze stowarzyszeniem Tatanka Art z Żuromina.

czytaj artykuł »

Przychodnia dziecięca na miarę XXI wieku [film]

17-03-2017

Pacjenci lidzbarskiej przychodni zdrowia mogą korzystać z całkowicie wyremontowanych pomieszczeń. Gmina jest również w trakcie pozyskiwania środków na termomodernizację całego budynku.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce – luty w Lidzbarku [film]

03-03-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku. Kliknij a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Lidzbark gotowy na reformę oświaty [film]

03-03-2017

Na ostatniej sesji Rady Miasta w Lidzbarku radni podjęli uchwałę dostosowującą lidzbarskie placówki oświatowe do nowych realiów.

czytaj artykuł »

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Lidzbarku [film]

28-02-2017

Mimo mroźnego wiatru i deszczu Lidzbark, gościł ponad stu biegaczy w różnym wieku, którzy wzięli udział w wyjątkowej rywalizacji - "Tropem Wilczym" – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).