Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Poprawią oznakowanie przejść dla pieszych

09-02-2016

Podczas ostatniej sesji lidzbarskiej Rady Miasta został poruszony temat brakującego oraz niewłaściwie umieszczonego poziomego oznakowania przejść dla pieszych.

czytaj artykuł »

Dzieci odwiedziły UMiG w Lidzbarku

03-02-2016

W pierwszy dzień ferii Urząd Miasta i Gminy w Lidzbarku odwiedzili uczniowie z Jamielnika, Bryńska i Klonowa. Dzieci miały okazję zwiedzić zabytkowy budynek urzędu a kilku ciekawostek o jego historii dowiedzieć się z ust samego burmistrza.

czytaj artykuł »

Lidzbark Welski ma swoją Młodzieżową Radę Miasta

28-01-2016

Lidzbark Welski w Powiecie Działdowskim dołączył do grona miast, w których funkcjonowanie rozpoczęła Młodzieżowa Rada Miasta:

czytaj artykuł »

Jaki będzie budżet Lidzbarka Welskiego?

27-01-2016

Lidzbarska Rada Miasta przyjęła, choć niejednogłośnie budżet na rok 2016. Będzie on rekordowy, bo na poziomie 42 milionów złotych a same wydatki majątkowe to kwota 7 milionów złotych.

czytaj artykuł »

Dzień Dziadka i Babci w MGOK Lidzbark

26-01-2016

W dniu 22 stycznia 2015 roku Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku zaprosił mieszkańców na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

czytaj artykuł »

Ferie rozpoczęliśmy pokazem na lodowisku

24-01-2016

Lidzbarskie lodowisko funkcjonuje już niemal miesiąc i to właśnie na nim odbyło się uroczyste rozpoczęcie zimowych ferii:

czytaj artykuł »

Odkrywali Lidzbark w zimowej szacie

22-01-2016

W sobotę 16 stycznia członkowie klubu fotograficznego działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury ruszyli w samo południe fotografować "Lidzbark w zimowej szacie".

czytaj artykuł »

Wielkie sportowe wydarzenie w Lidzbarku

22-01-2016

2 i 3 lipca w Lidzbarku Welskim odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie: zawody triathlonowe, w których udział będzie mógł wziąć każdy!

czytaj artykuł »

Jak funkcjonuje lodowisko w Lidzbarku?

18-01-2016

Koniec roku przyniósł mieszkańcom Lidzbarka niespodziankę w postaci zimowego obiektu sportowego z prawdziwego zdarzenia.

czytaj artykuł »

Lidzbark ma swój Dzienny Dom Pobytu Seniora

29-12-2015

W Lidzbarku otwarto Dzienny Dom Pobytu Senior Wigor. Będzie mogło się w nim spotykać 40 seniorów z terenu miasta i okolicznych wsi.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).