Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Lidzbarskie ambulatorium poprawia jakość opieki

10-03-2016

Ambulatorium w Lidzbarku funkcjonuje od kilku tygodni z każdym dniem pomagając kolejnym pacjentom. Równocześnie trwają prace nad poprawą jakości opieki oraz stanu budynku przychodni przy ulicy Brzozowej. Dzięki temu przybywa pomieszczeń i personelu medycznego.

czytaj artykuł »

Lidzbark na Misterium Męki Pańskiej

10-03-2016

5 marca z Lidzbarka wyruszyła wycieczka zorganizowana przez Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury do Czerwińska na spektakl „Misterium Męki Pańskiej”. W programie spotkania było zwiedzanie Muzeum Kardynała Prymasa Augusta Hlonda w salezjańskim klasztorze w Czerwińsku.

czytaj artykuł »

Z równaniem dróg muszą jeszcze poczekać

04-03-2016

W tym roku na wniosek mieszkańców i sołtysów równanie dróg w Gminie Lidzbark rozpoczęto wcześniej, niż w latach ubiegłych. Niespodziewane opady śniegu spowodowały jednak, że wiele dróg wygląda jak przed remontem.

czytaj artykuł »

Mieszkańcy potrzebują bezpłatnych porad prawnych

27-02-2016

Od początku roku przy ulicy Dworcowej 2 w Lidzbarku jako jeden z trzech w powiecie działdowskim działa Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej. Jego utworzenie to strzał w dziesiątkę, bo zainteresowanie bezpłatną pomocą prawną jest ogromne.

czytaj artykuł »

Lidzbark na targach turystycznych w Poznaniu

25-02-2016

Lidzbark Welski uczestniczył w Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu, gdzie w jednym miejscu spotykają się i prezentują swoje oferty wystawcy z branży turystycznej z polski i zagranicy.

czytaj artykuł »

Nowe rondo w Lidzbarku jeszcze w tym roku

23-02-2016

W styczniu lidzbarscy radni podjęli uchwałę zezwalającą na podpisanie porozumienia z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Olsztynie, na mocy którego w Lidzbarku powstanie długo oczekiwana inwestycja drogowa.

czytaj artykuł »

Lidzbarskie walentynki w rytmie jazzu…

18-02-2016

Walentynkowy wieczór uświetnił w Lidzbarku koncert dwojga artystów jazzowych ze Śląska. Wypełniony nastrojowością godzinny występ odbył się w sali widowiskowej lidzbarskiego ośrodka kultury.

czytaj artykuł »

Razem z powiatem wykonają chodniki

14-02-2016

Podczas ostatniej sesji lidzbarskiej Rady Miasta podjęto uchwałę zezwalającą na podpisanie porozumienia z Powiatem Działdowskim na mocy którego zostaną wykonane wspólne inwestycje.

czytaj artykuł »

Lidzbarskie ambulatorium spełnia swoje zadanie

18-02-2016

Ambulatorium przy ulicy Brzozowej w Lidzbarku funkcjonuje od początku lutego. Mieszkańcy znajdą tu pomoc, gdy przychodnia zdrowia nie funkcjonuje.

czytaj artykuł »

Podsumowaliśmy ferie z lidzbarskim domem kultury

16-02-2016

Zimowe ferie nie muszą być nudne. O moc atrakcji w ciągu dwóch wolnych od szkoły tygodni, zadbali pracownicy Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku:

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).