Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Gminne Obchody Dnia Strażaka w Lidzbarku

09-05-2016

Weekend mieszkańcy miasta i gminy Lidzbark spędzili ze strażakami. Najwięcej atrakcji strażacy ochotnicy przygotowali na niedzielne popołudnie.

czytaj artykuł »

Festiwal Form Tanecznych w Lidzbarku

27-04-2016

W niedzielę 24 kwietnia w lidzbarskiej hali sportowo - widowiskowej odbył się Pierwszy Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych "Lidzbark Miasto Rytmu".

czytaj artykuł »

Konkurs recytatorski w MGOK Lidzbark

15-04-2016

Literatura piękna powraca do Lidzbarka! Pierwszym etapem jej powrotu był konkurs recytatorski "I Lidzbarskie Spotkania z Poezją", którego finał odbył się w zeszły piątek w Sali Widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

350 tysięcy na drogi w Chełstach i Ciborzu

15-04-2016

Po wielomiesięcznych staraniach burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek podpisał umowę z Agencją Nieruchomości Rolnych w Olsztynie na dofinansowanie tzw. terenów popegeerowskich, w ramach których przeprowadzona zostanie przebudowa dróg w Ciborzu i Chełstach.

czytaj artykuł »

Tak w Lidzbarku rosną kandydaci na strażaków

12-04-2016

W Lidzbarku odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej zatytułowanego „Młodzież zapobiega pożarom”.

czytaj artykuł »

Koncert piosenki hiszpańskiej w Lidzbarku

12-04-2016

Spontaniczne inicjatywy twórcze mają niezapomniany smak – zwłaszcza kiedy ich efekt (mierzony zadowoleniem publiczności) można zapisać jako udany. Tak było w przypadku Koncertu Piosenek Hiszpańskich "Lidzbark Olé", który odbył się w zeszły piątek w lidzbarskim ośrodku kultury.

czytaj artykuł »

Wiosenne wydarzenia w Lidzbarku

29-03-2016

Wielkanoce święta przyniosły większości z nas moment wytchnienia, odpoczynku oraz odnowienia. Dlatego z nowymi siłami i zapałem Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku rozpoczyna dalszy ciąg swojej wiosennej już misji realizowanej w obszarze popularyzacji i promocji kultury w regionie.

czytaj artykuł »

Miejsko – Gminny Konkurs Plastyczny w Lidzbarku

29-03-2016

14 marca w galerii „Nowa Przestrzeń” w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku odbył się konkurs plastyczny dla szkół podstawowych, zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku oraz lidzbarski ośrodek kultury.

czytaj artykuł »

Pierwszy Lidzbarski Jarmark Wielkanocny

28-03-2016

Pierwszy Lidzbarski Jarmark Wielkanocny, czyli wypełnione regionalnymi smakami, barwami i muzyką wydarzenie, które odbyło się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy lidzbarskim gimnazjum. Trwał kilka godzin i zgromadził ponad trzydziestu wystawców prezentujących: regionalne potrawy, sztukę ludową, ...

czytaj artykuł »

Koncert Andrzeja Rybińskiego w Lidzbarku

14-03-2016

W piątek 11 marca sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury odbył się koncert Andrzeja Rybińskiego.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).