Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Wkrótce nastąpi remont Przedszkola w Dłutowie

23-06-2016

Z końcem roku szkolnego rozpocznie się długo oczekiwany przez mieszkańców, ale przede wszystkim przez dzieci – remont budynku oddziału przedszkolnego w Starym Dłutowie.

czytaj artykuł »

Lidzbark ma nowe atrakcyjne place zabaw

19-06-2016

Najmłodsi mieszkańcy Lidzbarka mają nowe atrakcje, dzięki którym mogą aktywnie spędzać czas. Na terenie miasta pojawiły się nowe place zabaw.

czytaj artykuł »

Trwają nowe inwestycje drogowe w Lidzbarku

16-06-2016

Dobiegła końca budowa ulicy Granicznej w Lidzbarku. Drogę z kostki brukowej wykonała gminna spółka Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej za kwotę 99.800 zł. To jednak dopiero początek remontów dróg.

czytaj artykuł »

Gala Mecenatu Kultury w Lidzbarku

14-06-2016

Kultura zdecydowanie zasługuje na opiekę – na nagrodę zaś i wyróżnienie zasługują osobowości i instytucje, które swoim autorytetem i twórczą aktywnością sprawiają, że może się ona rozwijać.

czytaj artykuł »

Budowa ronda rozpocznie się w przyszłym tygodniu

10-06-2016

W przyszłym tygodniu rozpocznie się długo wyczekiwana przez mieszkańców Lidzbarka i nie tylko inwestycja. Przetarg na budowę ronda przy zbiegu ulic Zieluńskiej, 3 Maja i Słonecznej został już rozstrzygnięty.

czytaj artykuł »

Jak wyglądał Dzień dziecka w Lidzbarku?

08-06-2016

Lidzbarski Dzień dziecka to wydarzenie przepełnione wspaniałą zabawą. Kilkugodzinny program dla najmłodszych został przygotowany przez Komendę Hufca ZHP w Lidzbarku, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Lidzbarka ...

czytaj artykuł »

Jednogłośne absolutorium dla burmistrza

01-06-2016

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta i Gminy Lidzbark radni jednogłośnie zdecydowali o udzielaniu burmistrzowi absolutorium za wykonanie budżetu za 2015 rok. W ciągu roku budżet zmieniany był 33 razy.

czytaj artykuł »

Duży inwestor ulokuje fabrykę w Lidzbarku

30-05-2016

Władzom Lidzbarka udało się pozyskać dużego inwestora. Trwające ponad 2 lata rozmowy z firmą Szynaka Meble są już na finiszu.

czytaj artykuł »

Konwent Animatorów Kultury w Lidzbarku

17-05-2016

Właśnie zakończył się I Warmińsko-Mazurski Konwent Animatorów Kultury w Lidzbarku zatytułowany „Jezioro Kultury”. Jego organizatorem był Miejsko Gminny Ośrodek Kultury oraz burmistrz Lidzbarka.

czytaj artykuł »

Za nami pierwsza 'Lidzbarska Dycha'!

14-05-2016

Lidzbarska 10-tka zadebiutowała z wielkim sukcesem. W biegu na 10 km wystartowało ponad 100 biegaczy. Zawody symbolicznym strzałem z pistoletu startowego otworzył Burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).