Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Dożynki parafialne po raz pierwszy w Jamielniku [film]

10-09-2016

Niedziela 4 września upłynęła mieszkańcom Gminy Lidzbark pod znakiem świętowania dożynek parafialnych we wsi Jamielnik, zorganizowanych przez sołtys Irenę Makrucką oraz radnego Zbigniewa Gutowskiego.

czytaj artykuł »

Rusza kolejna pomoc żywnościowa w Gm. Lidzbark

24-08-2016

Miasto i Gmina Lidzbark we współpracy z Bankiem Żywności po raz kolejny pomoże potrzebującym mieszkańcom. Wkrótce przygotowane zostaną nowe paczki żywnościowe.

czytaj artykuł »

„Przyjazny Urząd 2016” jest w naszym powiecie

18-08-2016

Urząd Miasta i Gminy w Lidzbarku jako jeden z dwóch w województwie i 26 w Polsce otrzymał wyróżnienie „Przyjazny Urząd 2016”.

czytaj artykuł »

Rodzinna niedziela, czyli ostatni z Dni Lidzbarka

10-08-2016

Kulminacją trzydniowych obchodów urodzin Lidzbarka była oczywiście po brzegi wypełniona koncertami sobota. Niedziela natomiast to kwintesencja rodzinnych spotkań, społecznej integracji i doskonałej zabawy dla osób w każdym wieku.

czytaj artykuł »

Aktywne włączenie – szansą na lepsze jutro

31-07-2016

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej podjęta została uchwala w sprawie uczestnictwa w projekcie „Aktywne włączenie – szansą na lepsze jutro”, który jako jedyny z województwa warmińsko – mazurskiego otrzymał dofinansowanie.

czytaj artykuł »

Dni Lidzbarka z Haliną Mlynkovą

31-07-2016

Trzydniowe obchody tegorocznych Dni Lidzbarka rozpoczęły się w piątkowe popołudnie. Na rozgrzewkę wystąpiły zespoły doskonale znane publiczności.

czytaj artykuł »

Parkowanie w soboty w Lidzbarku jest darmowe

24-07-2016

Dobre wiadomości dla kierowców chcących w weekendy zaparkować w obrębie strefy płatnego parkowania w Lidzbarku: od dziś nie trzeba się martwić o bilecik.

czytaj artykuł »

VI Festyn Rodzinny w Jamielniku gm. Lidzbark

20-07-2016

W miejscowości Jamielnik w gminie Lidzbark już po raz szósty odbył się Piknik Rodzinny. Po raz szósty też zorganizowany został z inicjatywy radnego Zbigniewa Gutowskiego.

czytaj artykuł »

Rozpoczęła się budowa ronda w Lidzbarku

26-06-2016

Rozpoczęła się długo wyczekiwana przez mieszkańców Lidzbarka i nie tylko inwestycja: budowa ronda przy zbiegu ulic Zieluńskiej, 3 Maja i Słonecznej.

czytaj artykuł »

Jeleń Mistrzem Turnieju Sołectw o Puchar Burmistrza

24-06-2016

Piłkarze z ośmiu sołectw zmagali się w turnieju w Lidzbarku. Rozgrywki odbywały się na dwóch orlikach: przy ul. Jeleńskiej oraz przy ul. Garbuzy, gdzie została rozegrana faza pucharowa oraz wielki finał.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).