Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Powiatowa Olimpiada Sportowa Przedszkolaków [film]

11-12-2016

W czwartek, 1 grudnia odbyła się VI Powiatowa Olimpiada Sportowa Przedszkolaków, która w tym roku zorganizowana została w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Obchody I Gminnego Dnia Seniora w Lidzbarku [film]

06-12-2016

Tego dnia osoby żyjące w Lidzbarku najdłużej z pewnością poczuły się docenione: w środę 30 listopada odbyły się zorganizowane przez ZHP obchody I Gminnego Dnia Seniora.

czytaj artykuł »

Koncert muzyki poważnej w Lidzbarku [film]

06-12-2016

Po wielu koncertach, na których odnaleźli się fani muzyki rozrywkowej, jazzowej lub soulowej przyszedł czas dla koneserów muzyki poważnej.

czytaj artykuł »

Lidzbarscy uczniowie projektują swoją przyszłość

02-12-2016

28 listopada br. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku rozpoczęły się zajęcia w ramach projektu „Zaprojektuj swoją przyszłość” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego ...

czytaj artykuł »

Wielka Gala Sportu w Lidzbarku [film]

07-11-2016

W Lidzbarku odbyła się wielka Gala Sportu, podczas której najbardziej utalentowana sportowo młodzież otrzymała wyjątkowe wyróżnienia i nagrody pieniężne. Statuetki i czeki wręczali burmistrz Maciej Sitarek i Wojewoda Warmińsko Mazurski Artur Chojecki.

czytaj artykuł »

Głosuj na projekt i wygraj tablet [film]

25-10-2016

Trwa głosowanie na wnioski obywatelskie do budżetu Gminy na 2017 rok. Swój głos oddało do tej pory 140 mieszkańców. Jeszcze nie zagłosowałeś? Przyjdź do wybranego punktu, oddaj swój głos na wybrany pomysł, a będziesz miał szansę na wygranie tableta, który rozlosowany zostanie wśród ...

czytaj artykuł »

Dzień Papieski w Lidzbarku [film]

24-10-2016

„Chcemy z Tobą modlić się i nadziei święte drzwi razem przejść” – te słowa mogą stanowić swoiste motto lidzbarskich obchodów XVI Dnia Papieskiego, które odbyły się w kościele parafialnym pw. Świętego Wojciecha w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Trwa budowa długo oczekiwanego wodociągu [film]

12-10-2016

We wrześniu rozpoczęła się oczekiwana od dawna budowa sieci wodociągowej do miejscowości Nowy Zieluń oraz Glinki. Burmistrz zabezpieczył na nią środki już na początku kadencji i po wielomiesięcznych pracach nad dokumentacją przyszedł czas na realizację tej inwestycji.

czytaj artykuł »

W Jeleniu obchodzili Święto Żurawiny [film]

14-09-2016

W tym roku w Gminie Lidzbark świętowaliśmy już miedzy innymi święto ryby, kukurydzy, maliny i kartofla. Nad jeziorem w Jeleniu natomiast już po raz drugi odbyło się Święto Żurawiny.

czytaj artykuł »

Mieszkańcy wsi Koty obchodzili Święto Kartofla [film]

10-09-2016

Poszczególne miejscowości w Gminie Lidzbark mają swoje święta: na przykład święto kukurydzy, żurawiny, maliny a nawet ryby. W miejscowości Koty odbyło się natomiast Święto Kartofla. Dlaczego akurat takie tłumaczy sołtys Wiesław Kraszewski.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).