Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Lidzbark gotowy na reformę oświaty [film]

03-03-2017

Na ostatniej sesji Rady Miasta w Lidzbarku radni podjęli uchwałę dostosowującą lidzbarskie placówki oświatowe do nowych realiów.

czytaj artykuł »

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Lidzbarku [film]

28-02-2017

Mimo mroźnego wiatru i deszczu Lidzbark, gościł ponad stu biegaczy w różnym wieku, którzy wzięli udział w wyjątkowej rywalizacji - "Tropem Wilczym" – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

czytaj artykuł »

Zobacz, jak zakończyli sezon na lodowisku [film]

20-02-2017

To chyba najlepsze możliwe zakończenie sezonu na lodowisku: Walentynki z łyżwami w tle i wieloma przygotowanymi na tę okazję atrakcjami.

czytaj artykuł »

Gry i zabawy na lidzbarskim lodowisku [film]

13-02-2017

Sezon zabaw na lodowisku w Lidzbarku zbliża się ku końcowi. Oficjalnie otwarte 18 grudnia funkcjonowało dwa miesiące. W ostatnich dniach lidzbarski MOSiR zorganizował gry i zabawy na lodzie.

czytaj artykuł »

Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Lidzbarku [film]

13-02-2017

Zespół Szkół w Lidzbarku zorganizował kolejny, szósty już Dzień Otwarty. Sala gimnastyczna wypełniła się stoiskami, przy których gimnazjaliści mogli poznać szczegóły interesujących ich kierunków kształcenia, porozmawiać z nauczycielami, pracodawcami i swoimi przyszłymi kolegami.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce - styczeń w Lidzbarku [film]

09-02-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku. Kliknij a w 4 minuty dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Prawie 2 mln dofinansowania na kanalizację w Jeleniu

31-01-2017

W Jeleniu powstanie długo wyczekiwana kanalizacja. Projekt pod nazwą „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Jeleń, Gmina Lidzbark” zajął pierwsze miejsce spośród 87 podmiotów ubiegających się o przyznanie pomocy w ramach PROW na lata 2014-2020.

czytaj artykuł »

W Lidzbarku zebrali 44.000,50 zł [film]

19-01-2017

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w mieście i gminie Lidzbark zakończył się kolejnym rekordem. Zebrano 44 tysiące złotych i 50 groszy.

czytaj artykuł »

Lidzbarski Dom Senior-Wigor ma już rok [film]

27-12-2016

W grudniu obchodzimy pierwszą rocznicę utworzenia w Lidzbarku Dziennego Domu Senior – Wigor. Z tej okazji odbyła się wyjątkowa uroczystość połączona ze spotkaniem wigilijnym. Zgromadzonych gości odwiedził Mikołaj, który wręczył słodkie upominki.

czytaj artykuł »

Spektakl wigilijny - "Cicha Noc" [film]

25-12-2016

Wychowankowie Przedszkola Miejskiego w Lidzbarku zaprezentowali spektakl wigilijny pt. "Cicha noc". Zapraszamy do oglądania.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).