Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Lidzbark ma monitoring z prawdziwego zdarzenia

12-11-2015

22 kamery, obsługiwane 16 godzin na dobę przez 2 pracowników. Lidzbark ma nowoczesny monitoring, który sprawdził się już w pierwszym miesiącu.

czytaj artykuł »

Władze Lidzbarka pozyskały 8ha gruntów

09-11-2015

Od kilku miesięcy Gmina Lidzbarka starała się przejąć nieodpłatnie grunty w obrębie ulicy Myśliwskiej. W czwartek 5 listopada, odbyło się w Olsztynie podpisanie aktów notarialnych na 3 działki przy obwodnicy, które Gmina Lidzbark przejęła nieodpłatnie od Agencji Nieruchomości Rolnych. ...

czytaj artykuł »

Bulwar w Lidzbarku zyska nowe oblicze

05-11-2015

Będzie estetycznie, bezpiecznie i nowocześnie. Trwają prace przy budowie bulwaru nad rzeką Wel przy ulicy Działdowskiej w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Dziady w Lidzbarku na 11 listopada

05-11-2015

Zapraszamy do Lidzbarka w środę 11 listopada. Na deskach Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury będzie miała miejsce wyjątkowa inscenizacja.

czytaj artykuł »

Tak w Lidzbarku działa Rada Doradców

05-11-2015

Lidzbark Welski ma swoją Radę Doradców - zespół ekspertów, który opiniuje najważniejsze decyzje podejmowane przez miejski samorząd.

czytaj artykuł »

Monty Python w lidzbarskim Domu Kultury

04-11-2015

Aktorzy z lidzbarskiego domu kultury w niecodzienny sposób odnieśli się do tematyki życia i śmierci, nawiązując do twórczości ... Monty Pythona.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).