Dziś jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Anastazja, Dorian, Wincenty
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Duży inwestor ulokuje fabrykę w Lidzbarku

30-05-2016

Władzom Lidzbarka udało się pozyskać dużego inwestora. Trwające ponad 2 lata rozmowy z firmą Szynaka Meble są już na finiszu.

czytaj artykuł »

Konwent Animatorów Kultury w Lidzbarku

17-05-2016

Właśnie zakończył się I Warmińsko-Mazurski Konwent Animatorów Kultury w Lidzbarku zatytułowany „Jezioro Kultury”. Jego organizatorem był Miejsko Gminny Ośrodek Kultury oraz burmistrz Lidzbarka.

czytaj artykuł »

Za nami pierwsza 'Lidzbarska Dycha'!

14-05-2016

Lidzbarska 10-tka zadebiutowała z wielkim sukcesem. W biegu na 10 km wystartowało ponad 100 biegaczy. Zawody symbolicznym strzałem z pistoletu startowego otworzył Burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek.

czytaj artykuł »

Gminne Obchody Dnia Strażaka w Lidzbarku

09-05-2016

Weekend mieszkańcy miasta i gminy Lidzbark spędzili ze strażakami. Najwięcej atrakcji strażacy ochotnicy przygotowali na niedzielne popołudnie.

czytaj artykuł »

Festiwal Form Tanecznych w Lidzbarku

27-04-2016

W niedzielę 24 kwietnia w lidzbarskiej hali sportowo - widowiskowej odbył się Pierwszy Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych "Lidzbark Miasto Rytmu".

czytaj artykuł »

Konkurs recytatorski w MGOK Lidzbark

15-04-2016

Literatura piękna powraca do Lidzbarka! Pierwszym etapem jej powrotu był konkurs recytatorski "I Lidzbarskie Spotkania z Poezją", którego finał odbył się w zeszły piątek w Sali Widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

350 tysięcy na drogi w Chełstach i Ciborzu

15-04-2016

Po wielomiesięcznych staraniach burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek podpisał umowę z Agencją Nieruchomości Rolnych w Olsztynie na dofinansowanie tzw. terenów popegeerowskich, w ramach których przeprowadzona zostanie przebudowa dróg w Ciborzu i Chełstach.

czytaj artykuł »

Tak w Lidzbarku rosną kandydaci na strażaków

12-04-2016

W Lidzbarku odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej zatytułowanego „Młodzież zapobiega pożarom”.

czytaj artykuł »

Koncert piosenki hiszpańskiej w Lidzbarku

12-04-2016

Spontaniczne inicjatywy twórcze mają niezapomniany smak – zwłaszcza kiedy ich efekt (mierzony zadowoleniem publiczności) można zapisać jako udany. Tak było w przypadku Koncertu Piosenek Hiszpańskich "Lidzbark Olé", który odbył się w zeszły piątek w lidzbarskim ośrodku kultury.

czytaj artykuł »

Wiosenne wydarzenia w Lidzbarku

29-03-2016

Wielkanoce święta przyniosły większości z nas moment wytchnienia, odpoczynku oraz odnowienia. Dlatego z nowymi siłami i zapałem Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku rozpoczyna dalszy ciąg swojej wiosennej już misji realizowanej w obszarze popularyzacji i promocji kultury w regionie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).