Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UMiG Lidzbark

Lidzbark podpisał umowę na ścieżkę rowerową

19-12-2015

Władze Lidzbarka Welskiego podpisały umowę o dofinansowanie projektu stworzenia ścieżki rowerowej wraz z infrastrukturą i oznakowaniem.

czytaj artykuł »

W Lidzbarku uruchomiono lodowisko

19-12-2015

W Lidzbarku Welskim po raz pierwszy w historii uruchomione zostanie lodowisko. Miasto wynajęło je wraz z niezbędnym osprzętem: 3,5 tonowym agregatem chłodzącym, maszyną do konserwacji nawierzchni, urządzeniami do ostrzenia łyżew oraz oprawą dźwiękową.

czytaj artykuł »

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Lidzbarku

16-12-2015

W niedzielę 13 grudnia w Hali Sportowej przy lidzbarskim gimnazjum odbył się pierwszy w najnowszej historii miasta Wielki Kiermasz Bożonarodzeniowy. Mimo niedługiego czasu trwania (kiermasz trwał trzy godziny), wydarzenie to miało nad wyraz bogaty program rozrywkowo-artystyczny, oraz – co jest ...

czytaj artykuł »

W Lidzbarku będzie Młodzieżowa Rada Miasta

09-12-2015

Wczoraj wystartowały wybory do Młodzieżowej Rady. Jako pierwsi swoje głosy oddali uczniowie Zespołu Szkół w Lidzbarku, gdzie wybory potrwają do 10 grudnia.

czytaj artykuł »

Zakończył się remont w przychodni zdrowia

04-12-2015

Zakończył się remont w przychodni zdrowia w Lidzbarku. Za 100 tysięcy złotych przebudowana została recepcja, łazienki oraz hol.

czytaj artykuł »

Nowa wystawa malarstwa w MGOK w Lidzbarku

03-12-2015

Od dziś w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku Welskim można oglądać wystawę prac malarskich Anity Zawadzkiej.

czytaj artykuł »

Okrągły jubileusz Zespołu Szkół w Lidzbarku

12-11-2015

ZS im. Króla Władysława Jagiełły w Lidzbarku Welskim obchodzi w tym roku 50-lecie istnienia. Z tej okazji odsłonięto pamiątkową tablicę.

czytaj artykuł »

Lidzbark ma monitoring z prawdziwego zdarzenia

12-11-2015

22 kamery, obsługiwane 16 godzin na dobę przez 2 pracowników. Lidzbark ma nowoczesny monitoring, który sprawdził się już w pierwszym miesiącu.

czytaj artykuł »

Władze Lidzbarka pozyskały 8ha gruntów

09-11-2015

Od kilku miesięcy Gmina Lidzbarka starała się przejąć nieodpłatnie grunty w obrębie ulicy Myśliwskiej. W czwartek 5 listopada, odbyło się w Olsztynie podpisanie aktów notarialnych na 3 działki przy obwodnicy, które Gmina Lidzbark przejęła nieodpłatnie od Agencji Nieruchomości Rolnych. ...

czytaj artykuł »

Bulwar w Lidzbarku zyska nowe oblicze

05-11-2015

Będzie estetycznie, bezpiecznie i nowocześnie. Trwają prace przy budowie bulwaru nad rzeką Wel przy ulicy Działdowskiej w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).