Dziś jest Środa, 21 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Eleonora, Piotr
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Oświetlenie Lipówki już wkrótce możliwe [FILM]

23-01-2018

Radni Gminy Działdowo dyskutowali na posiedzeniach komisji nad zamontowaniem oświetlenia w miejscowości Lipówka. Wójt ma propozycję jak rozwiązać ten problem.

czytaj artykuł »

8 mln zł na inwestycje w Gminie Działdowo [FILM]

10-01-2018

Budżet Gminy Działdowo na 2018 rok będzie zamykał się kwotą 46 milionów złotych i jak podkreśla wójt Cieśliński, będzie bogaty w inwestycje.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo kupi kontener mieszkalny [FILM]

27-12-2017

Gmina Działdowo zdecydowała się na zakup kontenera mieszkalnego. Jest to skutek coraz częstszego zapotrzebowania na tymczasowe mieszkanie dla najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy.

czytaj artykuł »

Przebadali za darmo kilkadziesiąt osób

23-12-2017

W dniach 15 – 16 grudnia 2017r. w czterech miejscowościach z ternu gminy Działdowo tj: Księży Dwór, Ruszkowo, Uzdowo i Burkat odbyły się bezpłatne badania densometryczne (osteoporoza) i spirometria.

czytaj artykuł »

Wójt porządkuje miejscowe plany gminy [FILM]

12-12-2017

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo wójt Paweł Cieśliński przedstawił analizę planów miejscowych od 95 roku do dnia dzisiejszego. W sumie: 38.

czytaj artykuł »

Kończymy etap letni, zaczynamy zimowy [FILM]

07-12-2017

Gmina Działdowo, podobnie jak pozostałe gminy Powiatu Działdowskiego doświadczyła ciężkiego pod względem utrzymania dróg roku: ciągłe opady spowodowały spore zniszczenia nawierzchni.

czytaj artykuł »

Podatki w Gminie prawie bez zmian [FILM]

05-12-2017

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo radni podjęli uchwałę dotyczącą wysokości podatków na rok 2018. Większość z nich zostanie na takim samy poziomie.

czytaj artykuł »

3. Biegi przełajowe „Uzdowo na 5” za nami [FILM]

02-10-2017

W sobotę 30 września w Uzdowie odbyły się tradycyjne biegi przełajowe „Uzdowo na 5”. To sportowe wydarzenie na stałe już wpisało się w kalendarz imprez Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo poszerzyła swoją sieć szkół [FILM]

17-09-2017

Trzy miejscowości, objęte dotąd obwodami szkół miejskich znalazły się poza sieciami szkół miasta oraz Gminy Działdowo. To niedopatrzenie zostało naprawione na sesji Rady Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Kramarzewo nie musi się obawiać kurnikarzy [FILM]

29-08-2017

Gminy powiatu działdowskiego z różnym skutkiem walczą z uciążliwymi fermami drobiu. Najskuteczniejszą jak dotąd bronią są zmiany w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).