Dziś jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Anastazja, Dorian, Wincenty
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Kanalizacja w Burkacie i Filicach już niebawem

09-06-2015

Budowa kanalizacji w kolejnych miejscowościach w Gminie Działdowo ma szansę zostać rozpoczęta już w przyszłym roku. Tym razem kolej na Burkat i Filice.

czytaj artykuł »

Zawody wędkarskie w Gminie Działdowo

07-06-2015

W minioną niedzielę nad jeziorem w Grzybinach odbyły się wędkarskie zawody spławikowe o Puchar Wójta Gminy Działdowo zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

czytaj artykuł »

Równiarka wyrówna drogi i… odbierze pole

05-06-2015

Równiarka zakończyła już prace na terenie Gminy Działdowo, wciąż jeszcze zgłaszane są jednak kolejne gruntowe drogi do wyrównania.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo otrzymał absolutorium

03-06-2015

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo (3 czerwca) radni niemal jednogłośnie zagłosowali za absolutorium dla wójta Pawła Cieślińskiego. Niemal, gdyż od głosu wstrzymał się jeden z radnych.

czytaj artykuł »

Sołtysi w Gm. Działdowo otrzymali podwyżki

01-06-2015

100 złotych – tyle wyniosła podwyżka dla osób pełniących funkcje sołtysów w Gminie Działdowo. To mniej niż w innych gminach, ale wójt zaznacza, że dopuszcza kolejne.

czytaj artykuł »

Gmina nie podniesie stawek za wodę i ścieki

01-06-2015

Stawki za wodę i odprowadzenie ścieków ustalone w Gminie Działdowo w ubiegłym roku będą obowiązywały przez kolejny rok.

czytaj artykuł »

Potężne fermy kurników wciąż mogą powstać

31-05-2015

Kurniki w ostatnim czasie nie schodzą z ust mieszkańców Gminy Działdowo. Zagrożenie jest realne: może dojść do budowy nawet 25 kurników.

czytaj artykuł »

Radni jednogłośni za absolutorium burmistrza

29-05-2015

W czwartek, 28 maja na VIII Sesji Rady Miejskiej w Lidzbarku, radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium burmistrzowi Lidzbarka Maciejowi Sitarkowi z tytułu wykonania budżetu za 2014r.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na obrady Rady Gminy Działdowo

29-05-2015

W środę 3 czerwca o godzinie 10.00 w sali koferencyjnej Urzędu Gminy Działdowo (ul. Księżodworska 10) odbędzie się X Sesja Rady Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Urzędnicy sprawdzą, czy na dachu masz azbest

29-05-2015

Trwa usuwanie eternitu z dachów naszych domów. Samorządy pomagają w jego usuwaniu, do czego włącza się Gmina Działdowo. Usunięcie musi jednak poprzedzić inwentaryzacja.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).