Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Potężne fermy kurników wciąż mogą powstać

31-05-2015

Kurniki w ostatnim czasie nie schodzą z ust mieszkańców Gminy Działdowo. Zagrożenie jest realne: może dojść do budowy nawet 25 kurników.

czytaj artykuł »

Radni jednogłośni za absolutorium burmistrza

29-05-2015

W czwartek, 28 maja na VIII Sesji Rady Miejskiej w Lidzbarku, radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium burmistrzowi Lidzbarka Maciejowi Sitarkowi z tytułu wykonania budżetu za 2014r.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na obrady Rady Gminy Działdowo

29-05-2015

W środę 3 czerwca o godzinie 10.00 w sali koferencyjnej Urzędu Gminy Działdowo (ul. Księżodworska 10) odbędzie się X Sesja Rady Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Urzędnicy sprawdzą, czy na dachu masz azbest

29-05-2015

Trwa usuwanie eternitu z dachów naszych domów. Samorządy pomagają w jego usuwaniu, do czego włącza się Gmina Działdowo. Usunięcie musi jednak poprzedzić inwentaryzacja.

czytaj artykuł »

Ruina byłej kotłowni zniknie w tym roku

23-05-2015

O możliwość rozebrania byłej kotłowni w miejscowości Sławkowo w Gminie Działdowo mieszkańcy i sołtysi pytają niemal na każdej sesji. My odpowiemy krótko: doczekali się:

czytaj artykuł »

Jeden po drugim naprawimy wszystkie hydranty

18-05-2015

Jak ważne są prawidłowo funkcjonujące hydranty wie każdy, choć zapewne nikt nie chciałby być zmuszonym do korzystania z nich. Niestety urządzenia te są często niszczone.

czytaj artykuł »

Kto obsłuży kosze na śmieci na przystankach?

06-05-2015

Wójt Gminy Działdowo już w ubiegłym roku zdecydował, że przystanki autobusowe zostaną wyposażone w kosze na śmieci. Pojawiło się pytanie: kto je będzie opróżniał.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo rozpoczyna termomodernizację

06-05-2015

Gmina Działdowo rozpoczyna jedną z największych w tym roku inwestycji - termomodernizację ośmiu budynków: sześciu świetlic i dwóch gimnazjów.

czytaj artykuł »

Czy zadania melioracyjne trafią do gmin?

06-05-2015

Coraz więcej zadań nakładanych jest na samorządy lokalne. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby szły za nimi dodatkowe pieniądze. Niestety tak nie jest, czego przykładem są zadania melioracyjne.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo inwestuje w lampy solarne

04-05-2015

Oświetlenia ulicznego nigdy dość, przekonały się o tym władze Gminy Działdowo. Niemal na każdej sesji Rady Gminy padają prośby o kolejne lampy.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).