Dziś jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Anastazja, Dorian, Wincenty
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Gmina wyremontowała salę konferencyjną

17-09-2015

Ostatnia sesja Rady Gminy Działdowo odbyła się w odnowionej sali konferencyjnej. Wystrój jest podobny, choć uwagę zwraca nowy ekran na ścianie i rzutnik na suficie.

czytaj artykuł »

W tej szkole zajęcia rozpoczną się 14.09

13-09-2015

Przez opóźnienie w pracach przy termomodernizacji budynku Gimnazjum w Burkacie, rozpoczęcie roku szkolnego przesunięto na 14 września.

czytaj artykuł »

To były pierwsze takie dożynki…

08-09-2015

W programie pojawiły się: zabawy rekreacyjne i konkurencje sportowe przeprowadzone przez animatora z Ośrodka Kultury w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Trwa budowa kanalizacji w Turzy Wielkiej

28-08-2015

Od pierwszych dni sierpnia w Turzy Wielkiej trwają prace budowlane, związane z realizowaną przez Gminę Działdowo budową kanalizacji sanitarnej z przepompownią ścieków.

czytaj artykuł »

Tak bawiliśmy się na Dożynkach w Filicach

26-08-2015

W niedzielę 23 sierpnia w Filicach odbyły się dożynki parafialne, udział wzięli w nich przedstawiciele wszystkich wsi należących do parafii w Burkacie: Filice, Pożary, Wilamowo, Klęczkowo, Krasnołąka, Burkat.

czytaj artykuł »

Wiadukt ukończony, były pierwsze wypadki

21-08-2015

Budowa wiaduktu w miejscowości Turza Wielka została praktycznie zakończona. Już doszło tam do groźnego wypadku, a będzie jeszcze gorzej.

czytaj artykuł »

Zajrzyj z nami na największy plac budowy

20-08-2015

Trwa największa w tym roku inwestycja Gminy Działdowo: termomodernizacja ośmiu obiektów: gimnazjów i świetlic wiejskich.

czytaj artykuł »

Dlaczego gmina nie kosi trawiastych boisk?

31-07-2015

Dlaczego gmina nie kosi trawiastych boisk – z takim zapytaniem na jednej z sesji Rady Gminy Działdowo zwrócili się do wójta sołtysi. Odpowiedź jest prosta.

czytaj artykuł »

Drzewa zasłaniają lampy. Co z tym zrobić?

30-07-2015

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo sołtys Jankowic zwrócił się do wójta z prośbą o interwencję w sprawie zasłaniających uliczne lampy drzew.

czytaj artykuł »

Zdążą odnowić staw w Filicach przed dożynkami

30-07-2015

Z prośbą o odnowienie stawu w miejscowości Filice w Gminie Działdowo zwrócił się na ostatniej sesji sołtys tej miejscowości. Okazuje się, że gminne władze mają to już w planach.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).