Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Zajrzyj z nami na największy plac budowy

20-08-2015

Trwa największa w tym roku inwestycja Gminy Działdowo: termomodernizacja ośmiu obiektów: gimnazjów i świetlic wiejskich.

czytaj artykuł »

Dlaczego gmina nie kosi trawiastych boisk?

31-07-2015

Dlaczego gmina nie kosi trawiastych boisk – z takim zapytaniem na jednej z sesji Rady Gminy Działdowo zwrócili się do wójta sołtysi. Odpowiedź jest prosta.

czytaj artykuł »

Drzewa zasłaniają lampy. Co z tym zrobić?

30-07-2015

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo sołtys Jankowic zwrócił się do wójta z prośbą o interwencję w sprawie zasłaniających uliczne lampy drzew.

czytaj artykuł »

Zdążą odnowić staw w Filicach przed dożynkami

30-07-2015

Z prośbą o odnowienie stawu w miejscowości Filice w Gminie Działdowo zwrócił się na ostatniej sesji sołtys tej miejscowości. Okazuje się, że gminne władze mają to już w planach.

czytaj artykuł »

Co z szerokopasmowym internetem w gminie?

25-07-2015

Szerokopasmowy internet wzbudził swego czasu wielkie zainteresowanie. Dziś mieszkańcy wielu miejscowości są już zniecierpliwieni. Dlaczego?

czytaj artykuł »

Ten cmentarz wyciąga rękę po pomoc

07-07-2015

Cmentarz w Komornikach jest w coraz bardziej opłakanym stanie mimo, że wojewoda co roku przekazuje pewne środki na jego utrzymanie.

czytaj artykuł »

Czy droga Burkat - Pierławki będzie utwardzona?

03-07-2015

Statystycznie temat dróg i chodników dominuje w zapytaniach radnych i sołtysów w Gminie Działdowo i nie tylko. Kolejne zapytanie w tym temacie padło ze strony sołtysa miejscowości Pierławki.

czytaj artykuł »

Na Turnieju Wsi stawialiśmy na rodzinę

29-06-2015

20 czerwca 2015 roku w Petrykozach odbyły się obchody XVII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem „Postaw na rodzinę”.

czytaj artykuł »

Czy powstaną kolejne wiejskie świetlice?

24-06-2015

Osiem budynków, w tym sześć świetlic wiejskich w Gminie Działdowo przejdzie termomodernizację. Radni i sołtysi idąc za ciosem dopytywali, czy jest szansa, by oprócz remontów powstawały nowe obiektu tego typu.

czytaj artykuł »

Gminne psy są już w schronisku w Tatarach

24-06-2015

Nowoczesne schronisko w Tatarach już funkcjonuje i może przyjąć 250 psów. Gmina Działdowo właśnie umieściła w nim 18 bezdomnych czworonogów.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).