Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Tak bawiliśmy się na Pikniku w Dłutowie

13-10-2015

W sobotę, 10 października, w Nowym Dłutowie odbył się Piknik Rodzinny. Otwarcia dokonał sołtys wsi, który jednocześnie przeprowadził pierwszy konkurs ze znajomości wiedzy o Gminie Lidzbark.

czytaj artykuł »

Świetlica w Sękowie potrzebuje nowego dachu

02-10-2015

Sołtys miejscowości Sękowo w Gminie Działdowo zgłosił potrzebę naprawy lub wymiany dachu na świetlicy wiejskiej. Wójt temat zna i remont zaplanował na przyszły rok.

czytaj artykuł »

Zrobiliście nam pętlę to wyłóżcie ją kostką

01-10-2015

W miejscowości Sławkowo została wykonana pętla autobusowa zwiększająca bezpieczeństwo dzieci i ułatwiająca poruszanie się autobusów. Apetyt mieszkańców jest jednak większy: padły już pytania o wyłożenie jej kostką brukową.

czytaj artykuł »

W końcu rozbiorą budynek po kotłowni w Sławkowie

30-09-2015

Kolejnym tematem rokrocznie wracającym na sesje Rady Gminy Działdowo jest rozbiórka budynku po byłej kotłowni w miejscowości Sławkowo. Wszystko, choć powoli zmierza w dobrym kierunku.

czytaj artykuł »

Gmina wyremontowała salę konferencyjną

17-09-2015

Ostatnia sesja Rady Gminy Działdowo odbyła się w odnowionej sali konferencyjnej. Wystrój jest podobny, choć uwagę zwraca nowy ekran na ścianie i rzutnik na suficie.

czytaj artykuł »

W tej szkole zajęcia rozpoczną się 14.09

13-09-2015

Przez opóźnienie w pracach przy termomodernizacji budynku Gimnazjum w Burkacie, rozpoczęcie roku szkolnego przesunięto na 14 września.

czytaj artykuł »

To były pierwsze takie dożynki…

08-09-2015

W programie pojawiły się: zabawy rekreacyjne i konkurencje sportowe przeprowadzone przez animatora z Ośrodka Kultury w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Trwa budowa kanalizacji w Turzy Wielkiej

28-08-2015

Od pierwszych dni sierpnia w Turzy Wielkiej trwają prace budowlane, związane z realizowaną przez Gminę Działdowo budową kanalizacji sanitarnej z przepompownią ścieków.

czytaj artykuł »

Tak bawiliśmy się na Dożynkach w Filicach

26-08-2015

W niedzielę 23 sierpnia w Filicach odbyły się dożynki parafialne, udział wzięli w nich przedstawiciele wszystkich wsi należących do parafii w Burkacie: Filice, Pożary, Wilamowo, Klęczkowo, Krasnołąka, Burkat.

czytaj artykuł »

Wiadukt ukończony, były pierwsze wypadki

21-08-2015

Budowa wiaduktu w miejscowości Turza Wielka została praktycznie zakończona. Już doszło tam do groźnego wypadku, a będzie jeszcze gorzej.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).