Dziś jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Anastazja, Dorian, Wincenty
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Zbudują 130 przydomowych oczyszczalni

18-04-2016

Gmina Działdowo przystępuje do kanalizowania kolejnych miejscowości, w tym roku – Filic. Nie mniej ważną inwestycją jest również budowa oczyszczalni przydomowych, na którą czeka w tej chwili około 130 gospodarstw domowych.

czytaj artykuł »

Równiarka w Gm. Działdowo ruszyła w teren

02-04-2016

Po przedłużającej się zimie pozostała nam pamiątka w postaci złego stanu dróg, szczególnie tych gruntowych. Gminna równiarka ma sporo pracy.

czytaj artykuł »

Ferie zimowe w Gminie Działdowo

19-02-2016

Ferie zimowe w Gm. Działdowo rozpoczęliśmy turniejem halowej piłki nożnej dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięło udział 15 miejscowości, czyli około 120 osób. W świetlicach GOKiS odbywały się zajęcia, mające na celu zorganizowanie czasu wolnego dzieciom podczas trwających ferii zimowych. ...

czytaj artykuł »

Świetlica w Uzdowie już po termomodernizacji

20-01-2016

16 stycznia 2016 roku w Uzdowie uroczyście otwarto po termomodernizacji budynek w którym siedzibę mają świetlica GOKiS i filia biblioteczna GBP. W świetlicy spotkali się mieszkańcy i zaproszeni goście, aby wspólnie świętować oddanie obiektu do użytku.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo unieszkodliwia azbest

19-01-2016

Gmina Działdowo podjęła konkretne kroki w kierunku unieszkodliwiania azbestu. Dzięki temu będzie mogła ubiegać się o dotacje na ten cel.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo przekazała grunty miastu

15-01-2016

Gmina Działdowo stosowną uchwałą przekazała miastu grunty, dzięki temu porozumieniu wkrótce rozpocznie się przebudowa ulicy Granicznej.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo gotowa na nowe rozdanie

06-01-2016

Radni uchwalili budżet Gminy Działdowo na 2016 rok, na poziomie 30 milionów złotych. Ujęto w nim wiele inwestycji, również w oparciu o środki zewnętrzne.

czytaj artykuł »

Budżet pięciokrotnie wyższy niż w tym roku

25-12-2015

Projekt przyszłorocznego budżetu Gminy Iłowo-Osada wyniesie ponad 3 miliony złotych, to pięciokrotnie więcej, niż w tym roku.

czytaj artykuł »

Są kolejne zmiany w MPZP w Gm. Działdowo

09-12-2015

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Działdowo nastąpiły kolejne zmiany, przez urzędników nazywane porządkowymi.

czytaj artykuł »

Udostępnią plac zabaw w Księżym Dworze

24-11-2015

Sołtys miejscowości Księży Dwór zaproponował, aby plac zabaw należący do szkoły udostępnić mieszkańcom. Co na to wójt?

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).