Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

OBWIESZCZENIE ws. budowy farmy wiatrowej

06-02-2013

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia, że wydane zostało postanowienie stwierdzające obowiązek przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na Budowie farmy wiatrowej FW Działdowo o łącznej mocy do 5 MW wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działkach

czytaj artykuł »

Informacja o połączeniu instytucji kultury

23-01-2013

Urząd Gminy Działdowo informuje o zamiarze połączenia samorządowych instytucji kultury – Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Działdowie i Gminnej Biblioteki Publicznej w Burkacie.

czytaj artykuł »

WYPRAWKA SZKOLNA rok szkolny 2012/2013

13-08-2012

Na podstawie Projektu Rządowego Wyprawka szkolna na 2012 rok dofinansowanie zakupu podręczników przysługuje rozpoczynającym w roku szkolnym 2012/2013 naukę:

czytaj artykuł »

Dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych

13-08-2012

Urząd Gminy Działdowo informuje, że w bieżącym roku zmienią się warunki dofinansowania kosztów kształcenia młodocianych pracowników przysługującego pracodawcom, którzy zawarli z pracownikami-uczniami umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj artykuł »

INFORMACJA dot. rejestru działalności regulowanej

12-03-2012

Informacja dotycząca rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).