Dziś jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Anastazja, Dorian, Wincenty
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia

04-12-2013

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Działdowo dla obszaru farmy wiatrowej „Grzybiny”.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo ogłasza konkurs

16-05-2013

Wójt Gminy Działdowo ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wypoczynek letni dzieci i młodzieży.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo ogłasza przetarg

09-04-2013

Wójt Gminy Działdowo ogłasza pierwszy ustny przetarg nieograniczony na zbycie nieruchomości zabudowanej, położonej w miejscowości Gnojno.

czytaj artykuł »

Ogłoszenie o wykazie nieruchomości do sprzedaży

13-02-2013

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia o wywieszeniu na okres 21 dni wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

czytaj artykuł »

OBWIESZCZENIE o przystąpieniu do zmiany MPZP

06-02-2013

Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Działdowo dla obszarów we wsiach Grzybiny, Jankowice, Wysoka, Sławkowo oraz do sporządzenia prognozy oddziaływania na środowisko do wymienionej zmiany planu miejscowego.

czytaj artykuł »

OBWIESZCZENIE ws. budowy chlewni

06-02-2013

Wójt Gminy Działdowo, że została wydana decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na Budowie chlewni w systemie bezściółkowym o łącznej obsadzie 209 DJP, zlokalizowanej na działce nr 401, obręb Petrykozy, gmina Działdowo, powiat działdowski. ...

czytaj artykuł »

OBWIESZCZENIE ws. budowy farmy wiatrowej

06-02-2013

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia, że wydane zostało postanowienie stwierdzające obowiązek przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na Budowie farmy wiatrowej FW Działdowo o łącznej mocy do 5 MW wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działkach

czytaj artykuł »

Informacja o połączeniu instytucji kultury

23-01-2013

Urząd Gminy Działdowo informuje o zamiarze połączenia samorządowych instytucji kultury – Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Działdowie i Gminnej Biblioteki Publicznej w Burkacie.

czytaj artykuł »

WYPRAWKA SZKOLNA rok szkolny 2012/2013

13-08-2012

Na podstawie Projektu Rządowego Wyprawka szkolna na 2012 rok dofinansowanie zakupu podręczników przysługuje rozpoczynającym w roku szkolnym 2012/2013 naukę:

czytaj artykuł »

Dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych

13-08-2012

Urząd Gminy Działdowo informuje, że w bieżącym roku zmienią się warunki dofinansowania kosztów kształcenia młodocianych pracowników przysługującego pracodawcom, którzy zawarli z pracownikami-uczniami umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).