Dziś jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Anastazja, Dorian, Wincenty
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Tak było na I sesji w Gminie Działdowo

09-12-2014

Uroczystą sesję do momentu wyboru nowego Przewodniczącego Rady Gminy prowadziła najstarsza wiekiem radna Jadwiga Gancarz.

czytaj artykuł »

Gminny konkurs na stroik świąteczny

05-12-2014

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie dla mieszkańców Gminy Działdowo organizuje Konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny związany z okresem Świat Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

czytaj artykuł »

Droga Działdowo Iłowo zostanie wyremontowana

12-11-2014

Nie tak dawno pisaliśmy, że remontu drogi Działdowo – Iłowo nie będzie. Dziś została jednak podpisana umowa na jej przebudowę.

czytaj artykuł »

Plac zabaw w Pożarach zmieni swój wygląd

04-11-2014

W okresie letnim Gmina Działdowo wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez Zarząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego pn. "Aktywna Wieś Warmii, Mazur i Powiśla 2014". Działanie to zostało uwieńczone sukcesem, dzięki czemu gmina otrzymała dofinansowanie na modernizację i doposażenie ...

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo doposaża przedszkola

04-11-2014

Gmina Działdowo jest w trakcie realizacji projektu pn. „Modernizacja 8 oddziałów przedszkolnych w gminie Działdowo”. Projekt ma na celu podniesienie jakości pracy w 6 szkołach podstawowych w Gminie Działdowo, poprzez doposażenie służące dostosowaniu do potrzeb dzieci w wieku 3-5 lat.

czytaj artykuł »

Droga w Myślętach zostanie naprawiona

28-10-2014

Problem naprawy zniszczonej drogi w Myślętach sołtys zgłaszała na kilku gminnych sesjach pod rząd. Wkrótce doczekamy się jego rozwiązania:

czytaj artykuł »

W Turzy Wielkiej doczekają się kanalizacji

25-10-2014

Już wkrótce Mieszkańcy Turzy Wielkiej w Gminie Działdowo doczekają się sieci kanalizacyjnej. Aktualnie trwają prace nad opracowaniem dokumentacji:

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo ogłasza

06-05-2014

Wójt Gminy Działdowo ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu - wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo ogłasza

28-02-2014

Wójt Gminy Działdowo ogłasza o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Działdowo w obrębie geodezyjnym Grzybiny.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia

28-02-2014

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).