Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

W Turzy Wielkiej doczekają się kanalizacji

25-10-2014

Już wkrótce Mieszkańcy Turzy Wielkiej w Gminie Działdowo doczekają się sieci kanalizacyjnej. Aktualnie trwają prace nad opracowaniem dokumentacji:

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo ogłasza

06-05-2014

Wójt Gminy Działdowo ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu - wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo ogłasza

28-02-2014

Wójt Gminy Działdowo ogłasza o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Działdowo w obrębie geodezyjnym Grzybiny.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia

28-02-2014

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia

04-12-2013

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Działdowo dla obszaru farmy wiatrowej „Grzybiny”.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo ogłasza konkurs

16-05-2013

Wójt Gminy Działdowo ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wypoczynek letni dzieci i młodzieży.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo ogłasza przetarg

09-04-2013

Wójt Gminy Działdowo ogłasza pierwszy ustny przetarg nieograniczony na zbycie nieruchomości zabudowanej, położonej w miejscowości Gnojno.

czytaj artykuł »

Ogłoszenie o wykazie nieruchomości do sprzedaży

13-02-2013

Wójt Gminy Działdowo zawiadamia o wywieszeniu na okres 21 dni wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

czytaj artykuł »

OBWIESZCZENIE o przystąpieniu do zmiany MPZP

06-02-2013

Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Działdowo dla obszarów we wsiach Grzybiny, Jankowice, Wysoka, Sławkowo oraz do sporządzenia prognozy oddziaływania na środowisko do wymienionej zmiany planu miejscowego.

czytaj artykuł »

OBWIESZCZENIE ws. budowy chlewni

06-02-2013

Wójt Gminy Działdowo, że została wydana decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na Budowie chlewni w systemie bezściółkowym o łącznej obsadzie 209 DJP, zlokalizowanej na działce nr 401, obręb Petrykozy, gmina Działdowo, powiat działdowski. ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).