Dziś jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Anastazja, Dorian, Wincenty
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Gmina Działdowo zmniejsza zadłużenie

24-02-2015

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo radni dyskutowali nad Wieloletnią Prognozą Finansową. Wójt Paweł Cieśliński poinformował o zmniejszającym się zadłużeniu:

czytaj artykuł »

Na przystankach pojawią się kosze na śmieci

19-02-2015

Problem zaśmiecania przystanków autobusowych był wielokrotnie poruszany na wiejskich zebraniach i sesjach Rady Gminy Działdowo. W tym roku problem zniknie, gdyż gmina zamierza założyć tam kosze na śmieci:

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo użycza sale gimnastyczne za darmo

13-02-2015

Gmina Działdowo dba o rozwój sportowy swoich mieszkańców, dlatego od początku roku nieodpłatnie użycza im sal gimnastycznych:

czytaj artykuł »

Zmiana godzin pracy Urzędu Gminy była niepotrzebna?

11-02-2015

Na ubiegłorocznych sesjach wielokrotnie słyszeliśmy prośby mieszkańców i sołtysów o zmianę godzin pracy Urzędu Gminy. Okazuje się jednak, że nikt z tego udogodnienia nie korzystał.

czytaj artykuł »

Remont tej drogi już na wiosnę!

07-02-2015

Gminy powiatu działdowskiego zrzuciły się na remont drogi 544, którego koniec może nastąpić wcześniej, niż w samym Działdowie…

czytaj artykuł »

Zakończono budowę kolejnej sieci kanalizacji

12-01-2015

W grudniu 2014 roku Gmina Działdowo zakończyła realizację inwestycji z zakresu gospodarki wodno – ściekowej polegającą na budowie sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Kisiny i Kurki, dofinansowanej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach ...

czytaj artykuł »

Zmodernizowano 8 oddziałów przedszkolnych

08-01-2015

W oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Gminie Działdowo zakończono realizację projektu pn. „Modernizacja 8 oddziałów przedszkolnych w gminie Działdowo”.

czytaj artykuł »

Szkoły z gm. Działdowo otrzymały certyfikat

28-12-2014

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Księżym Dworze oraz Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie otrzymały Krajowy Certyfikat „Szkoła Promująca Zdrowie”.

czytaj artykuł »

Urząd Gminy bardziej przyjazny petentom

23-12-2014

Urząd Gminy wychodzi naprzeciw petentom, którym brakuje czasu na załatwienie spraw urzędowych. Od przyszłego miesiąca zmienią się godziny pracy urzędników.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo złożył ślubowanie

09-12-2014

Po przeprowadzonej drugiej turze wyborów samorządowych 30 listopada wójtem Gminy Działdowo został ponownie Paweł Cieśliński.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).