Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Zmodernizowano 8 oddziałów przedszkolnych

08-01-2015

W oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Gminie Działdowo zakończono realizację projektu pn. „Modernizacja 8 oddziałów przedszkolnych w gminie Działdowo”.

czytaj artykuł »

Szkoły z gm. Działdowo otrzymały certyfikat

28-12-2014

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Księżym Dworze oraz Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie otrzymały Krajowy Certyfikat „Szkoła Promująca Zdrowie”.

czytaj artykuł »

Urząd Gminy bardziej przyjazny petentom

23-12-2014

Urząd Gminy wychodzi naprzeciw petentom, którym brakuje czasu na załatwienie spraw urzędowych. Od przyszłego miesiąca zmienią się godziny pracy urzędników.

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo złożył ślubowanie

09-12-2014

Po przeprowadzonej drugiej turze wyborów samorządowych 30 listopada wójtem Gminy Działdowo został ponownie Paweł Cieśliński.

czytaj artykuł »

Tak było na I sesji w Gminie Działdowo

09-12-2014

Uroczystą sesję do momentu wyboru nowego Przewodniczącego Rady Gminy prowadziła najstarsza wiekiem radna Jadwiga Gancarz.

czytaj artykuł »

Gminny konkurs na stroik świąteczny

05-12-2014

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie dla mieszkańców Gminy Działdowo organizuje Konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny związany z okresem Świat Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

czytaj artykuł »

Droga Działdowo Iłowo zostanie wyremontowana

12-11-2014

Nie tak dawno pisaliśmy, że remontu drogi Działdowo – Iłowo nie będzie. Dziś została jednak podpisana umowa na jej przebudowę.

czytaj artykuł »

Plac zabaw w Pożarach zmieni swój wygląd

04-11-2014

W okresie letnim Gmina Działdowo wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez Zarząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego pn. "Aktywna Wieś Warmii, Mazur i Powiśla 2014". Działanie to zostało uwieńczone sukcesem, dzięki czemu gmina otrzymała dofinansowanie na modernizację i doposażenie ...

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo doposaża przedszkola

04-11-2014

Gmina Działdowo jest w trakcie realizacji projektu pn. „Modernizacja 8 oddziałów przedszkolnych w gminie Działdowo”. Projekt ma na celu podniesienie jakości pracy w 6 szkołach podstawowych w Gminie Działdowo, poprzez doposażenie służące dostosowaniu do potrzeb dzieci w wieku 3-5 lat.

czytaj artykuł »

Droga w Myślętach zostanie naprawiona

28-10-2014

Problem naprawy zniszczonej drogi w Myślętach sołtys zgłaszała na kilku gminnych sesjach pod rząd. Wkrótce doczekamy się jego rozwiązania:

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).