Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Na wjeździe do Działdowa brakuje oświetlenia

25-03-2015

Mieszkańcom Działdowa i okolic wyjątkowo leży na sercu uporządkowanie oświetlenia miejskiego. A co z drogami wjazdowymi do miasta? W wielu miejscach lamp nie ma tam wcale…

czytaj artykuł »

Gmina Iłowo - Osada rezygnuje ze Straży Gminnej

20-03-2015

Środki, które do tej pory były na nią wydawane zostaną przeznaczone na inwestycje drogowe. Iłowscy radni wypowiedzieli porozumienie zawarte z gminą Działdowo.

czytaj artykuł »

Aleja lip w Malinowie stwarza zagrożenie

18-03-2015

Droga, prowadząca do ZS w Malinowie pięknieje z roku na rok, ale gałęzie zabytkowych lip zagrażają przechodniom. Czy ten problem uda się rozwiązać?

czytaj artykuł »

Jakie inwestycje czekają Gminę Działdowo?

06-03-2015

Ostatnie inwestycje w Gminie Działdowo zakończyły się w grudniu, władze nie zwalniają jednak tempa a wójt Paweł Cieśliński już wylicza kolejne:

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo zmniejsza zadłużenie

24-02-2015

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo radni dyskutowali nad Wieloletnią Prognozą Finansową. Wójt Paweł Cieśliński poinformował o zmniejszającym się zadłużeniu:

czytaj artykuł »

Na przystankach pojawią się kosze na śmieci

19-02-2015

Problem zaśmiecania przystanków autobusowych był wielokrotnie poruszany na wiejskich zebraniach i sesjach Rady Gminy Działdowo. W tym roku problem zniknie, gdyż gmina zamierza założyć tam kosze na śmieci:

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo użycza sale gimnastyczne za darmo

13-02-2015

Gmina Działdowo dba o rozwój sportowy swoich mieszkańców, dlatego od początku roku nieodpłatnie użycza im sal gimnastycznych:

czytaj artykuł »

Zmiana godzin pracy Urzędu Gminy była niepotrzebna?

11-02-2015

Na ubiegłorocznych sesjach wielokrotnie słyszeliśmy prośby mieszkańców i sołtysów o zmianę godzin pracy Urzędu Gminy. Okazuje się jednak, że nikt z tego udogodnienia nie korzystał.

czytaj artykuł »

Remont tej drogi już na wiosnę!

07-02-2015

Gminy powiatu działdowskiego zrzuciły się na remont drogi 544, którego koniec może nastąpić wcześniej, niż w samym Działdowie…

czytaj artykuł »

Zakończono budowę kolejnej sieci kanalizacji

12-01-2015

W grudniu 2014 roku Gmina Działdowo zakończyła realizację inwestycji z zakresu gospodarki wodno – ściekowej polegającą na budowie sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Kisiny i Kurki, dofinansowanej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).