Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Czy los Straży Gminnej został przesądzony?

29-04-2015

Ważą się losy Straży Gminnej. Wycofanie się z partnerstwa gm. Iłowo-Osada sprawiło, że jej dalsze istnienie stanęło pod znakiem zapytania.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo dokończy budowę kanalizacji

28-04-2015

Gmina Działdowo kończy jedne inwestycje i natychmiast rozpoczyna kolejne. Wójta Pawła Cieślińskiego zapytaliśmy o najbliższe plany.

czytaj artykuł »

Remont drogi Kurki - Księży Dwór jest możliwy

23-04-2015

Jednym z najpopularniejszych tematów poruszanych na sesjach Rady Gminy Działdowo są remonty dróg. Ze strony mieszkańców padło tym razem zapytanie o drogę Kurki - Księży Dwór.

czytaj artykuł »

Ministerstwo oszukało Gminę Działdowo

22-04-2015

W niedotrzymywaniu obietnic nasze ministerstwa są najlepsze. Jeśli zastanawiacie się kto na tym cierpi podpowiadamy: nie ministrowie.

czytaj artykuł »

Hala sportowa w Ruszkowie w przyszłym roku

13-04-2015

Już w ubiegłym roku informowaliśmy o tym, że radni Gminy Działdowo zdecydowali o budowie kolejnej sali gimnastycznej, tym razem w miejscowości Ruszkowo. Wójt informuje na jakim etapie jest ta inwestycja.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo naprawia drogi po zimie

09-04-2015

Budżet na utrzymanie dróg jest ustalony z góry a niewykorzystane pieniądze nie przepadają. To, czego gmina nie wydała na posypywanie i odśnieżanie może wydać na naprawę i modernizację.

czytaj artykuł »

Oceniali palmy, ciasta i stroiki wielkanocne

01-04-2015

W sobotę 28 marca w świetlicy w Kisinach odbyło się rozstrzygnięcie konkursów na najładniejszą palmę, pisankę, stroik wielkanocny oraz najsmaczniejsze ciasto. Wystawę zorganizował Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

czytaj artykuł »

Kurników nie uda się zablokować

28-03-2015

Groźba powstania kilkuset kurników na terenie pow. działdowskiego wciąż nad nami wisi. Gmina Działdowo robi co może, by do tego nie dopuścić.

czytaj artykuł »

Czy te samochody kiedykolwiek stąd znikną?

28-03-2015

Samochody parkujące przy przychodni lekarskiej w Malinowie są zmorą dla pozostałych użytkowników drogi. Trudno się tam wyminąć samochodom osobowym, nie mówiąc o autobusach czy sprzęcie rolniczym.

czytaj artykuł »

Wójcie, spraw by było więcej pociągów

22-03-2015

Wójt, burmistrz a nawet starosta mają niewielki wpływ na ilość pociągów kursujących ‘do’ i ‘z’ Działdowa - jest to regulowane ilością chętnych chcących korzystać na danej trasie z tego środka transportu. Mimo wszystko wciąż pojawiają się wnioski o zwiększenie ilości pociągów: ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).