Dziś jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Anastazja, Dorian, Wincenty
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Działdowo

Ruina byłej kotłowni zniknie w tym roku

23-05-2015

O możliwość rozebrania byłej kotłowni w miejscowości Sławkowo w Gminie Działdowo mieszkańcy i sołtysi pytają niemal na każdej sesji. My odpowiemy krótko: doczekali się:

czytaj artykuł »

Jeden po drugim naprawimy wszystkie hydranty

18-05-2015

Jak ważne są prawidłowo funkcjonujące hydranty wie każdy, choć zapewne nikt nie chciałby być zmuszonym do korzystania z nich. Niestety urządzenia te są często niszczone.

czytaj artykuł »

Kto obsłuży kosze na śmieci na przystankach?

06-05-2015

Wójt Gminy Działdowo już w ubiegłym roku zdecydował, że przystanki autobusowe zostaną wyposażone w kosze na śmieci. Pojawiło się pytanie: kto je będzie opróżniał.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo rozpoczyna termomodernizację

06-05-2015

Gmina Działdowo rozpoczyna jedną z największych w tym roku inwestycji - termomodernizację ośmiu budynków: sześciu świetlic i dwóch gimnazjów.

czytaj artykuł »

Czy zadania melioracyjne trafią do gmin?

06-05-2015

Coraz więcej zadań nakładanych jest na samorządy lokalne. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby szły za nimi dodatkowe pieniądze. Niestety tak nie jest, czego przykładem są zadania melioracyjne.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo inwestuje w lampy solarne

04-05-2015

Oświetlenia ulicznego nigdy dość, przekonały się o tym władze Gminy Działdowo. Niemal na każdej sesji Rady Gminy padają prośby o kolejne lampy.

czytaj artykuł »

Czy los Straży Gminnej został przesądzony?

29-04-2015

Ważą się losy Straży Gminnej. Wycofanie się z partnerstwa gm. Iłowo-Osada sprawiło, że jej dalsze istnienie stanęło pod znakiem zapytania.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo dokończy budowę kanalizacji

28-04-2015

Gmina Działdowo kończy jedne inwestycje i natychmiast rozpoczyna kolejne. Wójta Pawła Cieślińskiego zapytaliśmy o najbliższe plany.

czytaj artykuł »

Remont drogi Kurki - Księży Dwór jest możliwy

23-04-2015

Jednym z najpopularniejszych tematów poruszanych na sesjach Rady Gminy Działdowo są remonty dróg. Ze strony mieszkańców padło tym razem zapytanie o drogę Kurki - Księży Dwór.

czytaj artykuł »

Ministerstwo oszukało Gminę Działdowo

22-04-2015

W niedotrzymywaniu obietnic nasze ministerstwa są najlepsze. Jeśli zastanawiacie się kto na tym cierpi podpowiadamy: nie ministrowie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).