Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Płośnica

Gmina Płośnica inwestuje w rekreację pod chmurką

08-01-2016

Dwie miejscowości w Gminie Płośnica przystąpiły do rządowych programów odnowy wsi. Pozyskano po 20 tysięcy na urządzenie miejsc do rekreacji.

czytaj artykuł »

Osiedlowe drogi oddane do użytku

02-01-2016

Zakończyła się przebudowa dróg lokalnych na osiedlu mieszkaniowym w miejscowości Płośnica w powiecie działdowskim.

czytaj artykuł »

„Mieszkańcy tych wsi, powinni być zadowoleni”

10-12-2015

Zakończył się remont ciągów pieszo-jezdnych w czterech wsiach w Gminie Płośnica. Środki na ten cel pozyskano z Agencji Nieruchomości Rolnych.

czytaj artykuł »

Tydzień Edukacji Globalnej w Płośnicy

19-11-2015

Tydzień Edukacji Globalnej to coroczna międzynarodowa akcja, której celem jest zwrócenie uwagi społeczeństw Europy na potrzebę prowadzenia edukacji o sprawach globalnych poprzez intensywne i różnorodne działania skierowane przede wszystkim (ale nie tylko) do dzieci i młodzieży. Ideą jest ...

czytaj artykuł »

Świat w obłokach w GOK w Płośnicy

04-11-2015

3 listopada 2015 roku Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy zorganizował w ramach koncertu zaduszkowego, recital pt. "Świat w obłokach" w wykonaniu aktorki teatralnej i filmowej Barbary Lubos przy akompaniamencie pianisty Adama Snopka.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).