Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Płośnica

Nowe dofinansowanie dla Płośnicy?

16-05-2016

Gmina Płośnica zgłosiła inwestycję pod nazwą „Budowa infrastruktury sportowej” do Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

czytaj artykuł »

Gmina Płośnica w Programie Odnowy Wsi

05-05-2016

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego przeznaczył w tym roku ponad 290 tysięcy złotych dla gmin aktywnych w Programie Odnowy Wsi. Gmina Płośnica również postara się pozyskać dofinansowanie kilku inwestycji. Istnieje szansa zdobycia nawet 15 tysięcy złotych na sołectwo.

czytaj artykuł »

Gmina Płośnica przejęła szkołę w Gródkach

14-04-2016

Gmina Płośnica została organem prowadzącym Zespół Szkół w Gródkach. Decyzją radnych przejęła to zadanie od starostwa powiatowego.

czytaj artykuł »

Młodzi Radni Gminy Płośnica zaprzysiężeni

11-04-2016

W sobotę 9 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w tajnym głosowaniu wybrano władze Młodzieżowej Rady Gminy Płośnica.

czytaj artykuł »

17 osób w Młodzieżowej Radzie Gminy Płośnica

08-04-2016

Pod koniec marca w Gminie Płośnica odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy. Z 14 okręgów wyłoniono 17 kandydatów, ich pierwsze zebranie odbędzie się już wkrótce.

czytaj artykuł »

Płośnica powołuje swoją Młodzieżową Radę

09-03-2016

Na ostatniej sesji płośniccy radni podjęli uchwałę o powołaniu Młodzieżowej Rady Gminy Płośnica. Rada będzie obradować przynajmniej raz na kwartał.

czytaj artykuł »

'Złote Piórko' w Płośnicy już po raz trzynasty!

07-03-2016

Wójt Gminy Płośnica wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Płośnicy zapraszają na XIII Konkurs Twórczości Własnej „Złote Piórko”.

czytaj artykuł »

Płośnica opracowuje Strategię Rozwoju

19-02-2016

Gmina Płośnica opracowuje Strategię Rozwoju Społeczno Gospodarczego. Do tworzenia dokumentu zostali zaproszeni mieszkańcy.

czytaj artykuł »

"Budżet przeznaczymy nie tylko na remonty dróg"

13-02-2016

Tegoroczny, rekordowy budżet Gminy Płośnica to wiele nowych przedsięwzięć, poprawiających stan dróg i chodników, ale nie tylko. Zaplanowano wiele innych, służących mieszkańcom inwestycji.

czytaj artykuł »

Rekordowy budżet w Gminie Płośnica

28-01-2016

Budżet Gminy Płośnica na 2016 rok zaplanowany został na poziomie 20 mln złotych. Priorytetem jest poprawa infrastruktury drogowej w gminie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).