Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje Gminy Płośnica

GOPS Płośnica z szansą na lepsze jutro [film]

04-09-2016

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Płośnicy bierze udział w projekcie partnerskim „Aktywne Włączenie – Szansą Na Lepsze Jutro”.

czytaj artykuł »

Gmina Płośnica informuje

01-09-2016

Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, położonych we wsi Gródki.

czytaj artykuł »

Prace porządkowe na drogach Gminy Płośnica

30-07-2016

Lato to dobry czas na przeprowadzenie bieżących remontów dróg i miejsc uczęszczanych przez mieszkańców. W Gminie Płośnica trwają prace porządkowe.

czytaj artykuł »

Trwa przebudowa drogi Skurpie – Płośnica

29-07-2016

Stan nawierzchni drogi Działdowo – Płośnica od lat pozostawia wiele do życzenia. Wkrótce będzie nam się tamtędy jeździć o wiele wygodniej, przynajmniej na odcinku od Skurpia.

czytaj artykuł »

Płośnica ma nagłośnienie z prawdziwego zdarzenia

27-07-2016

Do tej pory sesje Rady Gminy i posiedzenia komisji stałych w Gminie Płośnica były rejestrowane za pomocą dyktafonu. Jakość nagrań pozostawiała jednak wiele do życzenia.

czytaj artykuł »

Płośnica otrzymała prawie 500 tysięcy złotych!

25-06-2016

Gmina Płośnica kontynuuje poprawianie jakości ciągów pieszo jezdnych. Na ten cel pozyskała z ANR niemal 500 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Absolutorium dla wójta Płośnicy: jednogłośnie

22-06-2016

Płośniccy radni jednogłośnie udzielili wójtowi Krzysztofowi Groblewskiemu absolutorium z wykonania budżetu Gminy Płośnica za rok 2015.

czytaj artykuł »

Szkoła w Gródkach została oficjalnie przejęta

14-06-2016

10 czerwca podpisano porozumienie, w którym Powiat Działdowski przekazuje prowadzenie Zespołu Szkół w Gródkach Gminie Płośnica.

czytaj artykuł »

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym

18-05-2016

Wójt Gm. Płośnica ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, położonych we wsi Płośnica przy ulicy Wincentego Witosa, stanowiących własność Gminy Płośnica, zapisanych w prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Działdowie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, ...

czytaj artykuł »

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym

18-05-2016

Wójt Gm. Płośnica ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej we wsi Płośnica, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 462/1 mapa 2 o powierzchni 0,2276 ha, stanowiącej własność Gminy, zapisanej w prowadzonej przez Sąd Rejonowy ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).