Dziś jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksandra, Dobrosław, Emilia, Emma
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UM Działdowo

Urząd Miasta stawia na czystość i porządek

07-05-2015

Jednym z największych mankamentów miasta w ostatnich latach był brud i nieporządek. Obecne władze postawiły to zmienić. Od ponad tygodnia na działdowskich ulicach miotły i taczki zastąpiła nowoczesna, bardzo wydajna zamiatarka.   

czytaj artykuł »

Koszary - wczoraj zabytek, dziś ruina

06-05-2015

Zabrakło środków na zagospodarowanie tego zabytku, a nawet woli do wykonania podstawowych prac zabezpieczających. Efekt zaniedbań jest opłakany.

czytaj artykuł »

Ulica Czyżewskiego doczekała się utwardzenia

06-05-2015

W marcu tego roku rozpoczęła się budowa ulicy Czyżewskiego w Działdowie. Umowa na wykonanie robót budowlanych została zawarta z działdowską firmą budowlaną Jerzego Kempki.

czytaj artykuł »

Uwaga - kolejna zmiana organizacji ruchu

15-04-2015

Prace nad przebudową drogi wojewódzkiej wkroczyły w następną fazę. Ulice Męczenników i Hallera są przejezdne. Utrudnienia występują teraz na skrzyżowaniu z ul. Wolności.

czytaj artykuł »

Oto nowi stażyści w Urzędzie Miasta Działdowo

18-03-2015

Od 1 marca 2015 roku nowi stażyści rozpoczęli pracę w trzech wydziałach Urzędu Miasta Działdowo. Przyjęte osoby najkorzystniej przeszły przez składający się z trzech etapów proces rekrutacyjny.

czytaj artykuł »

Zmiana organizacji ruchu. Rusza budowa ronda.

20-02-2015

W związku z trwającą przebudową drogi wojewódzkiej Nr 544, Urząd Miasta informuje, iż w dniu 2 marca 2015 r. nastąpi tymczasowa zmiana organizacji ruchu na terenie miasta Działdowa.

czytaj artykuł »

Masz azbest? Możesz go usunąć z dopłatą.

12-02-2015

Urząd Miasta w Działdowie informuje o możliwości dofinansowania usuwania wyrobów i odpadów zawierających azbest z terenu miasta Działdowo. Wnioski można składać tylko do 18 marca br.

czytaj artykuł »

To może być Twoje biurko w Urzędzie Miasta!

18-01-2015

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca w Urzędzie Miasta? Teraz masz szansę! Od poniedziałku 19 stycznia rozpoczyna się rekrutacja na staże na rok 2015.

czytaj artykuł »

Urząd Miasta zmienia godziny urzędowania

18-01-2015

Urząd Miasta w Działdowie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Działdowa, z dniem 26 stycznia 2015 r. wprowadza nowe godziny pracy urzędu.

czytaj artykuł »

Zmiana organizacji ruchu na ul. Katarzyny!

16-01-2015

W związku z przedłużającą się przebudową dróg wojewódzkich na terenie miasta Działdowa z dniem 15 stycznia 2015 roku została wprowadzona zmiana organizacji ruchu na ul. Katarzyny.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).