Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UM Działdowo

Na Dzień Dziecka – do działdowskiego muzeum!

31-05-2015

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego włączyło się w cykl imprez z okazji Dnia Dziecka zorganizowanych przez Urząd Miasta w Działdowie.

czytaj artykuł »

W najbliższych dniach wystąpią utrudnienia w ruchu

19-05-2015

W związku z trwającą przebudową drogi wojewódzkiej Nr 544 na odcinku Lidzbark – Działdowo, wraz z obejściem na terenie Lidzbarka, Burmistrz Miasta Działdowo informuje o możliwych utrudnieniach komunikacyjnych.

czytaj artykuł »

Malowanie pasów może kosztować 3 razy mniej

12-05-2015

W odpowiedzi na sygnał czytelnika „Prawie połowa maja, a pasy nie są jeszcze pomalowane” burmistrz miasta Działdowa Grzegorz Mrowiński uspokaja i przeprasza mieszkańców, tłumacząc powody opóźnień. Jak się okazuje przyczyną braku odmalowanych oznakowań poziomych na drogach gminnych

czytaj artykuł »

Urząd Miasta stawia na czystość i porządek

07-05-2015

Jednym z największych mankamentów miasta w ostatnich latach był brud i nieporządek. Obecne władze postawiły to zmienić. Od ponad tygodnia na działdowskich ulicach miotły i taczki zastąpiła nowoczesna, bardzo wydajna zamiatarka.   

czytaj artykuł »

Koszary - wczoraj zabytek, dziś ruina

06-05-2015

Zabrakło środków na zagospodarowanie tego zabytku, a nawet woli do wykonania podstawowych prac zabezpieczających. Efekt zaniedbań jest opłakany.

czytaj artykuł »

Ulica Czyżewskiego doczekała się utwardzenia

06-05-2015

W marcu tego roku rozpoczęła się budowa ulicy Czyżewskiego w Działdowie. Umowa na wykonanie robót budowlanych została zawarta z działdowską firmą budowlaną Jerzego Kempki.

czytaj artykuł »

Uwaga - kolejna zmiana organizacji ruchu

15-04-2015

Prace nad przebudową drogi wojewódzkiej wkroczyły w następną fazę. Ulice Męczenników i Hallera są przejezdne. Utrudnienia występują teraz na skrzyżowaniu z ul. Wolności.

czytaj artykuł »

Oto nowi stażyści w Urzędzie Miasta Działdowo

18-03-2015

Od 1 marca 2015 roku nowi stażyści rozpoczęli pracę w trzech wydziałach Urzędu Miasta Działdowo. Przyjęte osoby najkorzystniej przeszły przez składający się z trzech etapów proces rekrutacyjny.

czytaj artykuł »

Zmiana organizacji ruchu. Rusza budowa ronda.

20-02-2015

W związku z trwającą przebudową drogi wojewódzkiej Nr 544, Urząd Miasta informuje, iż w dniu 2 marca 2015 r. nastąpi tymczasowa zmiana organizacji ruchu na terenie miasta Działdowa.

czytaj artykuł »

Masz azbest? Możesz go usunąć z dopłatą.

12-02-2015

Urząd Miasta w Działdowie informuje o możliwości dofinansowania usuwania wyrobów i odpadów zawierających azbest z terenu miasta Działdowo. Wnioski można składać tylko do 18 marca br.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).