Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UM Działdowo

Gdzie obiecany zakład i miejsca pracy?

06-10-2015

Coraz więcej osób zarzuca nowemu burmistrzowi, że nie stara się stworzyć obiecywanego w kampanii wyborczej zakładu pracy. Co na to burmistrz?

czytaj artykuł »

Schody na Olsztyńskiej w trakcie odbudowy

24-09-2015

Po kilku miesiącach nowe schody na ul. Olsztyńskiej wyglądały tak jak stare. Wykonawca właśnie naprawia fuszerkę. Oby tym razem zrobił to dobrze.

czytaj artykuł »

Tegoroczna Wigilia odbędzie się na rynku

23-09-2015

Nowemu burmistrzowi zarzucano brak Wigilii i Sylwestra. Grzegorz Mrowiński obiecuje, że tegoroczne święta odbędą się i będą miały nowy wymiar.

czytaj artykuł »

Dlaczego po raz kolejny rozebrano ronda?

21-09-2015

Mieszkańcy Działdowa i nie tylko zastanawiają się, dlaczego po raz kolejny zostały rozebrane ronda oraz ile razy jeszcze czeka nas ich odbudowa.

czytaj artykuł »

Miasto zmieni swoją estetykę. Już za rok.

05-09-2015

Nowe kosze na śmieci, lampy, tablice ogłoszeń, stojaki na rowery i wiele innych, a wszystko w spójnym stylu. Miasto zmienia design.

czytaj artykuł »

Dlaczego u nas nie ma klimatu dla inwestorów?

30-08-2015

Czy starania Sylwestra Jackowskiego o pozyskanie inwestora były coś warte? Nikt w Działdowie w to nie wierzył. Burmistrz Nidzicy był innego zdania.

czytaj artykuł »

Kto komu wyciąga dziadka z Wehrmachtu?

25-08-2015

Z ogrodzenia przy ulicy Jagiełły w Działdowie znikła słynna już tabliczka Gerlacha. Drzewko Koshowitza póki co zostanie na swoim miejscu.

czytaj artykuł »

Ulice Wolności i Młyńska do pilnego remontu!

26-08-2015

Najpiękniejsze ulice w Działdowie mają najbardziej zniszczone nawierzchnie. Wiedzą o tym radni wciąż apelując do burmistrza o ich remont.

czytaj artykuł »

Nowy Skatepark jeszcze w tym roku?

07-06-2015

Po interwencji Portalu Moje Działdowo władze miasta zainteresowały się będącym w opłakanym stanie skateparkiem. Efekt: będzie nowy!

czytaj artykuł »

Powstanie obwodnica ze ścieżką rowerową

05-06-2015

W Działdowie powstanie mała obwodnica ze ścieżką rowerową, która połączy drogę wojewódzką z drogą powiatową z Działdowa do Księżego Dworu.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).