Dziś jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksandra, Dobrosław, Emilia, Emma
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UM Działdowo

Zakończono budowę ulicy Żytniej w Działdowie

04-11-2015

Kolejna ulica, chodnik i ścieżka rowerowa w Działdowie zostały oddane do użytku. Nie ma asfaltu, jest taniej, a obok zakwitną akacje.

czytaj artykuł »

Wreszcie koniec prac na ulicy Norwida

29-10-2015

Pieszych ucieszą nowe chodniki a kierowców zatoki parkingowe - do końca października mają według zapewnień działdowskich urzędników potrwać prace przy modernizacji ulicy Norwida w Działdowie.

czytaj artykuł »

Działdowski skatepark oddany do użytku

29-10-2015

Po kilku miesiącach wyczekiwania działdowski skatepark został oddany do użytku. Fani deskorolki i nie tylko już wznowili treningi.

czytaj artykuł »

Przystroją Działdowo za 100 tysięcy złotych

28-10-2015

Radni nie żałowali pieniędzy na oprawę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Przeznaczyli na ten cel 100 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Kiedy ubikacje z prawdziwego zdarzenia?

16-10-2015

Na ostatniej sesji radni dyskutowali na temat z pozoru błahy, jednak dla wielu mieszkańców niezwykle ważny: ubikacje miejskie.

czytaj artykuł »

Budzet Obywatelski. Sprawdź wyniki głosowania!

13-10-2015

W dniach 7-30 września 2015 roku przeprowadzone zostały konsultacje społeczne, w których mieszkańcy Działdowa mogli wyrazić swoją opinię na temat proponowanych na rok 2016 wydatków z budżetu miasta. Prezentujemy wyniki niniejszych konsultacji.

czytaj artykuł »

Wkrótce czystsze i bezpieczniejsze przejścia

11-10-2015

Jak bumerang wraca na posiedzeniach Rady Miasta Działdowo temat monitoringu w przejściach podziemnych pod torami. Do dziś go nie ma.

czytaj artykuł »

Gdzie obiecany zakład i miejsca pracy?

06-10-2015

Coraz więcej osób zarzuca nowemu burmistrzowi, że nie stara się stworzyć obiecywanego w kampanii wyborczej zakładu pracy. Co na to burmistrz?

czytaj artykuł »

Schody na Olsztyńskiej w trakcie odbudowy

24-09-2015

Po kilku miesiącach nowe schody na ul. Olsztyńskiej wyglądały tak jak stare. Wykonawca właśnie naprawia fuszerkę. Oby tym razem zrobił to dobrze.

czytaj artykuł »

Tegoroczna Wigilia odbędzie się na rynku

23-09-2015

Nowemu burmistrzowi zarzucano brak Wigilii i Sylwestra. Grzegorz Mrowiński obiecuje, że tegoroczne święta odbędą się i będą miały nowy wymiar.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).