Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UM Działdowo

Działdowo z szansą na publiczną komunikację

12-02-2016

Komunikacja miejska w Działdowie to od wielu temat dyskusji i obietnic. Do dziś nie funkcjonuje, ale jak twierdzi burmistrz jest na to szansa.

czytaj artykuł »

Mamy plan gospodarki niskoemisyjnej

12-02-2016

Dokument określa strategię działań służących redukcji gazów cieplarnianych i zwiększeniu udziału energii ze źródeł odnawialnych.

czytaj artykuł »

Działdowo wystąpiło ze Związku Miast Polskich

23-01-2016

Burmistrz złożył projekt uchwały o wystąpieniu Działdowa ze ZMP. Nie obyło się bez krytyki tej decyzji, ale Rada przychyliła się do wniosku.

czytaj artykuł »

Miasto dołoży do wymiany pieca

21-01-2016

200 tysięcy złotych w ciągu trzech lat dołoży Urząd Miasta w Działdowie do wymiany pieców lub piecyków na rozwiązania ekologiczne.

czytaj artykuł »

Do końca miesiąca umyją przejścia pod torami?

19-01-2016

Przejścia podziemne w Działdowie to temat rzeka, mimo, że działają już drugi rok. Tym razem dyskutowano nad tym, kto i kiedy ma je umyć.

czytaj artykuł »

Miasto zrobi porządek z targowiskiem?

29-12-2015

Szykują się zmiany w zarządzaniu targowiskiem miejskim. Nie będzie rewolucji, ale kupcy będą mogli płacić mniej za wynajęcie stoiska.

czytaj artykuł »

Ulica Norwida, czyli pół asfaltem, pół kostką…

23-12-2015

Wielu mieszkańców Działdowa zastanawia się, dlaczego połowa ulicy Norwida wyłożona jest kostką, a reszta asfaltem. Już tłumaczymy.

czytaj artykuł »

Takiej wigilii jeszcze w Działdowie nie było!

19-12-2015

Tysiące ludzi od rana krążyło po działdowskim Placu Mickiewicza nie mogąc doczekać się miejskiej wigilii. A było na co czekać!

czytaj artykuł »

Zmiany w strefie płatnego parkowania

17-12-2015

Od stycznia nastąpią oczekiwane zmiany w funkcjonowaniu strefy płatnego parkowania. Przede wszystkim Zarządcą będzie Urząd Miasta.

czytaj artykuł »

Usuńmy samochody z placu zamkowego!

12-12-2015

Radny Andrzej Przybyszewski zaproponował, by uwolnić plac zamkowy od samochodów. Parking jest niżej, nie trzeba parkować pod drzwiami.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).