Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UM Działdowo

Najzdolniejsi uczniowie otrzymali stypendium

04-12-2016

W dniu 28 listopada 2016 r. odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Burmistrza Miasta Działdowo, przyznawane corocznie wybitnym uczniom szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Działdowo.

czytaj artykuł »

Przejścia podziemne jak malowane [film]

14-09-2016

Spełniło się to, co wydawało się niemożliwe. Przejścia podziemne zostały odnowione. Pomogła wymiana kierownictwa w spółkach PKP.

czytaj artykuł »

"Te schody kończą się w szczerym polu"

31-07-2016

Mimo przebudowy ulicy Olsztyńskiej, nowe schody ... kończą się w polu. Problem zauważył radny Gołębiewski i poprosił o łącznik do ulicy Norwida.

czytaj artykuł »

Działdowianie zdecydują na co wydać 0,5 mln zł

11-06-2016

Burmistrz Miasta Działdowa otwiera pierwszy etap prac nad budżetem obywatelskim na rok 2017. Propozycje inwestycji można zgłaszać do 15 lipca.

czytaj artykuł »

Wykonawca ścieżki zszedł z placu budowy

02-06-2016

Pechowo przebiega realizacja ścieżki rowerowej przy ul. Świerkowej. Pracowników firmy budowlanej nie widać i już wiadomo, że nie wrócą.

czytaj artykuł »

Działdowo na Festiwalu Miast Cittaslow w Lubawie

31-05-2016

W dniu 21 maja br. w Lubawie odbył się Festiwal Miast Cittaslow. W parku miejskim Łazienki Lubawskie dostępne były stoiska promocyjne wszystkich 24 miast Cittaslow, z których 19 leży na Warmii i Mazurach. Każde z miast przygotowało materiały promocyjne, regionalne i tradycyjne jadło oraz napitki, ...

czytaj artykuł »

Kiedy doczekamy się pozimowego sprzątania?

02-03-2016

Straż Miejska domaga się sprzątania chodników przy prywatnych posesjach, ale na tych "miejskich" zalega piasek. Kiedy nastąpi sprzątanie po zimie?

czytaj artykuł »

Mija rok, a Kościół nadal nie jest podświetlony

22-02-2016

Radna Elżbieta Konarzewska powróciła do tematu podświetlenia Kościoła św. Wojciecha. Zaznaczyła, że minął rok, a sprawa nie została rozwiązana.

czytaj artykuł »

Weź udział w ważnych dla miasta konsultacjach

22-02-2016

Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z projektem Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy-Miasto Działdowo na lata 2015-2020 oraz wzięcia udziału w konsultacjach.

czytaj artykuł »

Dlaczego wyczyszczono tylko jedno przejście?

17-02-2016

Zgodnie z deklaracją burmistrza czyszczenie przejść podziemnych stało się faktem. Dlaczego jednak poprzestano na przejściu przy ul. Lidzbarskiej?

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).