Dziś jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksandra, Dobrosław, Emilia, Emma
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
Informacje UM Działdowo

Druga karetka dla szpitala już od kwietnia [film]

01-03-2017

Petycje i protesty do ministra zdrowia i wojewody przyniosły skutek. Od kwietnia w Działdowie znów będą stacjonować dwie karetki pogotowia.

czytaj artykuł »

Czterdziestoletnie ulice wyłożą kostką brukową [film]

01-02-2017

Ulice na Osiedlu Lidzbarska straszą wybojami, ale wkrótce zostaną utwardzone. Mieszkańcy chcą kostkę brukową, zgodnie z planami burmistrza.

czytaj artykuł »

Kiedy remont wiaty przy ul. Leśnej? [film]

27-01-2017

Radna Aleksandra Korzeniewska poruszyła temat wiaty przystankowej przy ul. Leśnej. Wiata wymaga remontu lub wymiany na nową.

czytaj artykuł »

Burmistrz odwołał dyrektora MDK

25-01-2017

Grzegorz Mrowiński odwołał z funkcji dyrektora MDK Dariusza Maćkowiaka. Jednocześnie wyznaczył pracownika do pełnienia jego obowiązków.

czytaj artykuł »

Kiedy doczekamy się podświetlenia Kościoła? [film]

24-01-2017

Radna Konarzewska powróciła do tematu podświetlenia zabytkowego Kościoła w Działdowie. W odpowiedzi burmistrz złożył konkretną deklarację.

czytaj artykuł »

Urzędnicy i dyrektorzy dostali podwyżki [film]

22-01-2017

Jak ustalił radny Zbigniew Kociela, urzędnicy i dyrektorzy dostali podwyżki pensji. Ile będzie zarabiać dyrektor Muzeum?

czytaj artykuł »

Ktoś wie, od kiedy Działdowo jest w Polsce? [film]

20-01-2017

Pytania kierowane do radnych w trakcie pełnionych dyżurów bywają kłopotliwe. Przekonała się o tym radna Elżbieta Konarzewska.

czytaj artykuł »

Najzdolniejsi uczniowie otrzymali stypendium

04-12-2016

W dniu 28 listopada 2016 r. odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Burmistrza Miasta Działdowo, przyznawane corocznie wybitnym uczniom szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Działdowo.

czytaj artykuł »

Przejścia podziemne jak malowane [film]

14-09-2016

Spełniło się to, co wydawało się niemożliwe. Przejścia podziemne zostały odnowione. Pomogła wymiana kierownictwa w spółkach PKP.

czytaj artykuł »

"Te schody kończą się w szczerym polu"

31-07-2016

Mimo przebudowy ulicy Olsztyńskiej, nowe schody ... kończą się w polu. Problem zauważył radny Gołębiewski i poprosił o łącznik do ulicy Norwida.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).