Dziś jest Poniedziałek, 27 lutego 2017 r. Imieniny obchodzą : Anastazja, Gabriela
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Poszukiwani mężczyźni doprowadzeni do aresztu

08-02-2017

Policjanci powiatu działdowskiego realizując postanowienia sądu zatrzymali dwóch poszukiwanych, na których wystawione były nakazy doprowadzenia do aresztu śledczego. Mężczyźni najbliższe dni spędzą za kratkami.

czytaj artykuł »

Czterech zatrzymanych za narkotyki

07-02-2017

Cztery osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków, to bilans minionego weekendu. Każdy z mężczyzn usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających lub substancji psychotropowych. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

czytaj artykuł »

Uderzył osobówką w drzewo. Był pijany.

06-02-2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na trasie Kurki-Rywociny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

czytaj artykuł »

Jeden z marihuaną, drugi z amfetaminą

03-02-2017

Policjanci na terenie powiatu Działdowskiego zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. 20-letni mieszkaniec Działdowa posiadał przy sobie marihuanę, a 24-latek z gminy Grodziczno amfetaminę. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych wbrew przepisom ...

czytaj artykuł »

Poszukiwani trafili do aresztu

03-02-2017

1 lutego policjanci powiatu działdowskiego zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyźni trafili do aresztu śledczego celem odbyci kary pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Odpowie za posiadanie marihuany

01-02-2017

Policjanci prewencji z Działdowa podczas patrolu miasta zatrzymali 18-latka podejrzanego o posiadanie marihuany. Mieszkaniec Działdowa usłyszał już zarzut posiadania środka odurzającego. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Sprawcy kradzieży sklepowej trafili do aresztu

22-01-2017

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców Działdowa podejrzanych o kradzież artykułów spożywczych. Za popełniony czyn grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Przewrócił rowerzystę. Policja szuka świadków

16-01-2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 18 grudnia 2016r na ulicy Hallera w Działdowie około godziny 10:00.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).