Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Podmuch wiatru zdmuchnął go z roweru

03-10-2017

Mieszkaniec Iłowa-Osady jechał rowerem. W chwili wymijania go przez samochód ciężarowy, kierujący jednośladem stracił równowagę i przewrócił się doznając obrażeń głowy. Policjanci wykonujący czynności w związku z zaistniałym zdarzeniem, ujawnili, że mężczyzna był nietrzeźwy. ...

czytaj artykuł »

Chciał uciec z narkotykami

03-10-2017

Policjanci działdowskiej prewencji podczas służby na terenie Działdowa, na jednej z ulic w centrum miasta zauważyli młodego mężczyznę, który na widok policyjnego radiowozu gwałtownie przyspieszył kroku i zaczął się oddalać.

czytaj artykuł »

Policjanci patrolowali wspólnie z uczniami

02-10-2017

Ulotka i pouczenie od dzieci zamiast pouczenia od policjantów, to finał wspólnych działań policjantów i uczniów ze szkół podstawowych. Działania pn. „Wspólny patrol” zostały zorganizowane w ramach projektu „Bezpieczna Gmina Rybno” w związku z pozyskanymi środkami z programu ograniczania ...

czytaj artykuł »

Posiadał 750 doniczek konopi indyjskich [FILM]

26-09-2017

Funkcjonariusze CBŚP i działdowskiej policji zatrzymali 24-latka, podejrzanego o uprawę konopi indyjskich. Znaleziono aż 750 doniczek konopi i sprzęt do ich uprawy.

czytaj artykuł »

Za jazdę pod wpływem stracił prawo jazdy

25-09-2017

W sobotę (23.09.2017) dzielnicowy i policjant ds. wykroczeń pełnili razem służbę na terenie Działdowa. Około godz. 20:00 będąc w jednej z miejscowości na terenie gminy, zatrzymali do kontroli pojazd marki Opel. Za kierownicą auta siedział mieszkaniec gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Zatrzymali poszukiwanych listami gończymi

25-09-2017

Osoby skazane przez wymiar sprawiedliwości często ukrywają się by uniknąć odpowiedzialności za popełnione wykroczenia i przestępstwa. Policjanci prowadzą działania mające na celu ich odnalezienie celem rozliczenia się z zasądzonej kary. Niejednokrotnie osoby te zostają ujawnione podczas ...

czytaj artykuł »

Wjechał do rowu ratując się przed zderzeniem

25-09-2017

Kierujący bmw chciał uniknąć zderzenia czołowego z innym pojazdem jadącym z przeciwka wprost na jego auto i gwałtownie zahamował a następnie zjechał na pobocze. Pojazd wpadł do rowu, a podróżujące nim osoby trafiły do szpitala. Jedna z nich doznała złamania kręgosłupa piersiowego.

czytaj artykuł »

Poszukiwnia zaginionej 72-latki zakończone

25-09-2017

Służby mundurowe z Rybna, Działdowa i Lidzbarka uczestniczyły w poszukiwaniach mieszkanki Rybna, która wyszła z domu i nie wróciła do późnego wieczora.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).