Dziś jest Piątek, 18 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Bornisława, Helena, Ilona
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Jeden pod wpływem, drugi z zakazem

30-07-2017

Każdy uczestnik ruchu drogowego powinien znać zasady poruszania się po drodze. To , że nie wsiadamy za kierownicę bez wymaganych do tego uprawnień i bez odpowiednich dokumentów, a tym bardziej po spożyciu alkoholu wie każdy kierowca. Mimo zaostrzenia przepisów prawnych w tym zakresie i dotkliwych ...

czytaj artykuł »

Kierująca Oplem, nie ustąpiła pierwszeństwa VW Polo

28-07-2017

Dwie osoby trafiły do szpitala w Działdowie po zderzeniu osobowego Opla z VW Polo. Kierująca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej volkswagenem doprowadzając do zderzenia obu aut. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Kierująca BMW zajechała drogę motorowerzyście

26-07-2017

Motorowerzysta jechał główną drogą, gdy w pewnym momencie drogę zajechało mu osobowe BMW. Kierująca autem skręcając w lewo wymusiła pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia z kierującym motorowerem. W wyniku zderzenia pojazdów poszkodowani zostali kierujący i pasażer jednośladu. ...

czytaj artykuł »

Zatrzymany 53-latek naboje trzymał w domu

26-07-2017

Prokurator Rejonowy podjął decyzję w sprawie nietrzeźwego 53-latka, który doprowadził do ewakuacji sklepów przy ul. Olsztyńskiej i przyjazdu saperów.

czytaj artykuł »

Nosił pocisk w plecaku i wręczył go policjantom [FILM]

21-07-2017

53-letni mieszkaniec Działdowa nosił w plecaku pocisk artyleryjski i … wręczył go policjantom, doprowadzając do ewakuacji sklepów i przyjazdu saperów.

czytaj artykuł »

32-latek zatrzymany z amfetaminą

16-07-2017

Działdowscy policjanci podczas patrolowania miasta zatrzymali 32-latka, który posiadał przy sobie amfetaminę. Funkcjonariusze w miejscu zamieszkania zabezpieczyli pięć sadzonek konopi indyjskich. Mieszkaniec Działdowa teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

czytaj artykuł »

Działdowscy policjanci działają w wakacje

16-07-2017

Trwa sezon letni. Coraz większa liczba osób zmotoryzowanych przesiada się na jednoślady, w tym głównie na rowery. Mając na uwadze bezpieczeństwo właśnie tych osób Policja prowadzi działania pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Policjanci z powiatu działdowskiego podczas spotkań z uczestnikami ...

czytaj artykuł »

Poszukiwany schował się w szafce

13-07-2017

Działdowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 37-llatka. Mężczyzna chciał ukryć się w niewielkiej szafce w pokoju, w którym mieszkał.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).