Dziś jest Środa, 21 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Eleonora, Piotr
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Kolejny weekend nieostrożnej jazdy

05-02-2018

Policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzeń, które miały miejsce na drogach powiatu. W ich wyniku jedna osoba trafiła do szpitala.

czytaj artykuł »

Jechała za szybko i dachowała na zakręcie

02-02-2018

Dzisiaj rano na terenie gminy Działdowo policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia z udziałem pojazdu marki VW.

czytaj artykuł »

Nie ustąpiła pierwszeństwa na skrzyżowaniu

02-02-2018

Policjanci powiatu działdowskiego wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych, do których doszło w ciągu ostatniej doby. Wczoraj (01.02.2018) około godz. 14:30 na terenie gminy Rybno doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

czytaj artykuł »

Podejrzany o kradzież z włamaniem zatrzymany

30-01-2018

Policjanci Wydziału Konwojowego KWP w Olsztynie, którzy pełnili służbę na terenie miasta zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem. Mężczyzna włamał się do salonu gier, a następnie ukradł pieniądze. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

czytaj artykuł »

Do tego może doprowadzić nieostrożność na drodze

29-01-2018

Działdowscy policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzeń drogowych, do których doszło w ostatni weekend na terenie powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Prowadziła mając 2 promile we krwi

29-01-2018

Mieszkanka Lidzbarka prowadziła pojazd mając 2 promile alkoholu w organizmie. Została zatrzymana przez policjantów dzięki informacji otrzymanej od innego kierowcy. Zgłaszający zauważył pojazd jadący od jednej do drugiej strony jezdni. Kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

czytaj artykuł »

Dwie osoby zginęły w wypadku

29-01-2018

Policjanci z Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Narzym Kolonia. W wyniku uderzenia auta w drzewo śmierć poniosły dwie osoby.

czytaj artykuł »

Mondeo na barierce, Yaris i Astra w rowie

27-01-2018

Zima to trudny okres dla kierowców. Policjanci z regionu interweniowali kilkukrotnie w związku z zaistniałymi zdarzeniami na drogach.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).