Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Strażakom jesienna aura dała się już we znaki

04-09-2013

Tylko w poniedziałek 2 września strażacy w powiecie działdowskim byli kilkakrotnie wzywani do usuwania skutków pogarszającej się pogody.

czytaj artykuł »

Trzy samochody zderzyły się na obwodnicy

04-09-2013

W piątek 30 sierpnia na ulicy Olsztyńskiej w Działdowie zderzyły się trzy samochody osobowe. Straty oszacowano na około 5 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Płonęło ściernisko

04-09-2013

W dwóch miejscach jednocześnie w powiecie działdowskim zapłonęło ściernisko. Ogień zaprószyli nieznani sprawcy w Żabinach i Mławce.

czytaj artykuł »

Działdowski komornik na ławie oskarżonych

04-09-2013

W sądzie w Giżycku na ławie oskarżonych zasiadł komornik pracujący m.in. w Działdowie. Sebastian S. nie przyznał się do winy.

czytaj artykuł »

Skradzione 40 tysięcy złotych ukrył w lesie

03-09-2013

W niedługim czasie po zgłoszeniu policjanci zatrzymali Sylwestra K., który wybił szybę w zaparkowanej toyocie i ukradł z niej torbę z 40000 złotych. Skradzione pieniądze ukrył w lesie. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Ci kierowcy na długo zapamiętają 1. września

03-09-2013

Liczne obrażenia ciała skutkiem nieprzemyślanej i brawurowej jazdy motocyklem. 23-letni Dawida B. stracił panowanie nad Hondą i uderzył w przydrożną karpę. Tego samego dnia doszło do kolejnej kolizji. Kierujący samochodem osobowym marki RENAULT Clio na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy ...

czytaj artykuł »

Tragiczny wypadek na E7. Nie żyją dwie kobiety.

30-08-2013

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu krajowej „siódemki” z drogą w kierunku miejscowości Kuklin.

czytaj artykuł »

Będąc mocno pod wpływem wjechał pod tira

29-08-2013

Policjanci z Działdowa zatrzymali nietrzeźwego sprawcę kolizji drogowej. Michał B. uderzył w nadjeżdżające z przeciwka iveco i uciekł z miejsca zdarzenia. 29-latek był pijany - miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz czeka go rozprawa w sądzie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).