Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Potrącona przez autobus wciąż na OIOMie

10-06-2013

Piesza potrącona przez autobus na przejściu dla pieszych w piątek 7 czerwca wciąż pozostaje na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii.

czytaj artykuł »

Autobusem uderzył w pieszą na przejściu

07-06-2013

W piątek 7 czerwca w południe na skrzyżowaniu ulic Hallera z Męczenników doszło do wypadku, w którym uczestniczyli kierowca autobusu i piesza.

czytaj artykuł »

Zapaliły się sadze w kominie

06-06-2013

W środę 29 maja o godzinie 2.45 strażacy z Lidzbarka otrzymali zgłoszenie o zapaleniu się sadzy w jednym z budynków w miejscowości Chełsty.

czytaj artykuł »

Zatrzymali sprawców kradzieży elementów dachu

06-06-2013

Policjanci z Działdowa zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o kradzież metalowych elementów dachu z budynku byłej piekarni. Poszkodowany straty oszacował na około 3 tysięcy złotych. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Kodeks Karny za kradzież przewiduję karę do 5 lat pozbawienia wolności. ...

czytaj artykuł »

Silny wiatr łamał drzewa

06-06-2013

Niesprzyjająca w ostatnich dniach aura dała się we znaki strażakom. Wielokrotnie wyjeżdżali oni do zgłoszeń związanych z drogami zablokowanymi przez konary drzew złamane silnymi podmuchami wiatru.

czytaj artykuł »

Mława: Kradł elementy lamp oświetleniowych

05-06-2013

Interweniujący patrol policji zatrzymał złodzieja złomu, który kradł elementy metalowe z terenu w pobliżu pomnika Obrońców Mławy, przy drodze krajowej nr 7. Zauważył to przejeżdżający w pobliżu kierowca i powiadomił policję.

czytaj artykuł »

Pomóż policji walczyć z motopiratami

03-06-2013

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Działdowskiego radny Wiesław Cieślak zwrócił uwagę na bezczelność motocyklistów, zagrażających jego zdaniem bezpieczeństwu zarówno użytkowników dróg, jak i pieszych.

czytaj artykuł »

Zwarcie w skrzynce elektrycznej

29-05-2013

W niedzielę 26 maja w budynku mieszkalnym w miejscowości Niechłonin doszło do zwarcia instalacji w skrzynce elektrycznej.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).