Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Sprawcy kradzieży ujęci przez kryminalnych

20-09-2013

Działdowscy kryminalni zatrzymali dwóch młodych mężczyzn mieszkańców Działdowa, z których jeden 17-letni Kacper O. dokonał w jednym z mieszkań w Działdowie kradzieży biżuterii i pieniędzy na łączną kwotę 1000zł. Drugi z zatrzymanych Marcin Z. włamał się do pojazdu osobowego marki ...

czytaj artykuł »

VW uderzył w Gimbus. Kierująca w ciężkim stanie.

20-09-2013

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na odcinku drogi gminnej prowadzącej z miejscowości Wysoka do Księżego Dworu.

czytaj artykuł »

Nie dały się nabrać na „numer na wnuczka”

18-09-2013

Policjanci cały czas informują o oszustwach na tzw. wnuczka. Nasza kampania informacyjna przynosi oczekiwane efekty. Zwiększa się świadomość seniorów, którzy potrafią ochronić często oszczędności całego życia. Takim przykładem są mieszkanki Działdowa, które nie uwierzyły w słowa ...

czytaj artykuł »

Mając 3 promile alkoholu spowodował kolizję

16-09-2013

Już wkrótce przed sądem odpowie 30-letni mężczyzna, który na trasie Działdowo – Iłowo jadąc tzw. slalomem spowodował kolizję. Jak się okazało mężczyzna był pijany. Badanie alkotestem wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie autem pod wpływem alkoholu grozi kara ...

czytaj artykuł »

24-latka odnalazła się. Miała dość swojego życia.

11-09-2013

Do działdowskiej komendy Policji wpłynęło zgłoszenie o tym, że mieszkanka gminy Działdowo wyszła z domu do pracy i z niewiadomych powodów tam nie dotarła. Nikt z rodziny nie wiedział, gdzie kobieta mogła pójść i jakie miała zamiary.

czytaj artykuł »

Nie udzielił pierwszeństwa, nie miał prawa jazdy

08-09-2013

Do zdarzenia doszło 5 września ok. godz. 18 na skrzyżowaniu ul. Kopernika i Antoniego "Torfa" Załęskiego.

czytaj artykuł »

Najpierw z nim wypili, potem pobili i okradli

06-09-2013

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. 20-latek wspólnie z 41-letnim kolegą pobili, a następnie okradli mężczyznę z którym wcześniej pili alkohol. Jeżeli mężczyźni usłyszą zarzuty rozboju, to może grozić im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

MAN wjechał pod pociąg i doszczętnie spłonął

06-09-2013

Kozłowo. Kierowca mana najprawdopodobniej nie zastosował się do znaku „stop” i nie ustąpił pierwszeństwa dla pociągu osobowego.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).