Dziś jest Środa, 21 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Eleonora, Piotr
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Proces komornika z Działdowa dobiega końca

27-09-2013

Komornik z Działdowa (pochodzący z Mławy) Sebastian S. jest oskarżony o ustawianie licytacji i wielokrotne zaniżanie wartości sprzedawanego sprzętu. W środę stawił się w sądzie. O sprawie informuje TVN.

czytaj artykuł »

Uwaga na oszusta. Wyłudza bydło i nie płaci.

26-09-2013

Mławscy policjanci z referatu do walki z przestępczością gospodarczą prowadzą postępowanie w sprawie oszusta, który wyłudził od rolników z powiatu mławskiego bydło warte ponad 50 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Trzy osoby ranne w wypadku

26-09-2013

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Niedanowie w powiecie nidzickim. Z nieustalonych przyczyn kierujący jeepem na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z ciągnikiem rolniczym. W wyniku wypadku 3 ranne osoby zostały przetransportowane ...

czytaj artykuł »

Mieli reklamówkę pełną marihuany

26-09-2013

W pomieszczeniach piwnicznych w Działdowie oraz w mieszkaniu w Iłowie kryminalni zabezpieczyli reklamówkę z zawartością zielonego suszu roślinnego oraz woreczek z zawartością białego proszku. Jak się okazało była to marihuana i amfetamina. Posiadaczom środków odurzających, 21 i 19-latkowi ...

czytaj artykuł »

Policja o bezpiecznej drodze do szkoły

24-09-2013

Podsumowanie działań akcji „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”. W tegorocznych działaniach w minionych dwóch tygodniach wzięły udział wszystkie jednostki Policji z całego powiatu działdowskiego, m.in. dzielnicowi, ruch drogowy, prewencja.

czytaj artykuł »

Motocyklista uderzył w Scanię. Zmarł w szpitalu.

23-09-2013

Kierujący motocyklem MZK uderzył w prawidłowo jadący samochód ciężarowy. W wyniku obrażeń 67-latek zmarł w szpitalu. Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Najbardziej prawdopodobną przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez motocyklistę.

czytaj artykuł »

22 latek włamał się do samochodu

23-09-2013

22 letni Marcin Z. włamał się do pojazdu osobowego marki Renault Megan stojącego na jednym z osiedlowych parkingów w Działdowie, skąd ukradł radioodtwarzacz.

czytaj artykuł »

17 latek kradł biżuterię, odpowie jak dorosły

23-09-2013

Działdowscy kryminalni zatrzymali młodego mężczyznę, który z mieszkania w Działdowie ukradł biżuterię i pieniądze na łączną kwotę 1000 złotych.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).