Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

24 - latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

12-08-2013

Około godziny 2-iej, w nocy z 11 na 12 sierpnia 2013 r. dyżurny działdowskiej Komendy Policji przyjął zgłoszenie, a następnie wysłał patrol prewencji celem podjęcia interwencji w jednej z miejscowości gminy Iłowo. W trakcie wykonywania czynności Policjanci wykryli u jednego z mieszkańców ...

czytaj artykuł »

Kolizja na trasie Iłowo-Działdowo. Mazda dachowała.

12-08-2013

Wczoraj wieczorem doszło do zdarzenia drogowego na odcinku drogi z m. Iłowo do Działdowa. Kierujący autem Renault Laguna wymusił pierwszeństwo na kierowcy pojazdu osobowego Mazda, w wyniku czego uderzył w bok Mazdy, która następnie zjechała na prawy pas drogi dachując na drzewie. Zarówno

czytaj artykuł »

Volkswagenem w drzewo. Miał 2,5 promila

11-08-2013

W piątkowe popołudnie doszło do zdarzenia drogowego na odcinku drogi z Myśląt w stronę Uzdowa. Nietrzeźwy kierujący autem volkswagen polo stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

czytaj artykuł »

Nidzica: Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

11-08-2013

Nidziccy policjanci ustalili, że 36 – letni mieszkaniec miasta może posiadać przy sobie środki odurzające. Na jednej z ulic zatrzymali go. Przypuszczenia potwierdziły się. Mężczyzna miał przy sobie woreczki strunowe z amfetaminą.

czytaj artykuł »

W centrum miasta znaleziono niewybuchy

08-08-2013

Na jednym z placów budowy przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Małłka w Działdowie znaleziono niewybuch. Saperzy zabezpieczają teren.

czytaj artykuł »

Ukradł rower, bo jemu ukradli taki sam

06-08-2013

Policjanci zatrzymali 18–letniego mieszkańca Warszawy podejrzanego o kradzież roweru spod salonu sprzedaży samochodów. Mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że ukradł, ponieważ taki sam rower ukradziono mu w Warszawie.

czytaj artykuł »

Helikopter zabrał ciężko rannego motocyklistę


05-08-2013

W niedzielę 4 sierpnia na trasie Kiełpiny – Tarczyny nietrzeźwy kierowca seata wymusił pierwszeństwo jadącemu prawidłowo motocykliście.


czytaj artykuł »

Passat uderzył w drzewo. Kierowca walczy o życie

05-08-2013

W sobotę 3 sierpnia na trasie z Działdowa do Malinowa doszło do groźnego w skutkach wypadku. 21-letni kierowca vw passata stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo. Jego stan jest krytyczny.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).