Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Sprawca brutalnego rozboju aresztowany

29-11-2013

Działdowscy policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanego o napad na dwóch tamtejszych mieszkańców. Z relacji pokrzywdzonych wynika, że napastnik bijąc i grożąc im nożem, zabrał portfel z pieniędzmi. 29-letni mieszkaniec Trójmiasta trafił do policyjnego aresztu.

czytaj artykuł »

Kradli podkłady kolejowe. Złapała ich policja

27-11-2013

Do zatrzymania dwóch mężczyzn, sprawców kradzieży podkładek ze zdemontowanych podkładów kolejowych przyczynili się funkcjonariusze SOK. Pawła P. i Marcina D. złapali w chwili, gdy ci odkręcali podkładki na terenie PKP w okolicach ramp w m. Iłowo-Osada.

czytaj artykuł »

16 dni Przeciw Przemocy Wobec Kobiet

26-11-2013

Od 25 listopada do 10 grudnia 2013 r. prowadzona jest międzynarodowa kampania „16 Dni Przeciw Przemocy Wobec Kobiet”. Ma ona na celu eliminowanie wszelkich form przemocy ze względu na płeć. W jej realizację włącza się również warmińsko – mazurska Policja.

czytaj artykuł »

Nietrzeźwi na drogach powiatu działdowskiego

25-11-2013

W minionym tygodniu policjanci zatrzymali ogółem 5 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

Wypadek na trasie Mały Łęck - Płośnica

25-11-2013

O zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na odcinku drogi Mały Łęck - Płośnica oficer dyżurny komendy w Działdowie został poinformowany 23 listopada br. ok. godz 22.00.

czytaj artykuł »

Nidzica: Zniszczył ule - odpowie przed sądem

25-11-2013

Policjanci ustalili sprawcę zniszczenia uli, do których doszło w pierwszej połowie listopada. Dawid S. zniszczył łącznie 23 domy pszczele w dwóch pasiekach. Został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Nidzica: Odpowie za kradzież torebki i kurtki

25-11-2013

Policjanci ustalili podejrzaną o kradzież torebki i kurtki, która miała miejsce w jednym z lokali w Nidzicy. Karolina S. została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. 18-latka przyznała się do zarzutów. Teraz za popełnione przestępstwo może grozić jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. ...

czytaj artykuł »

Przyłapany z narkotykami

21-11-2013

Działdowscy policjanci na jednej z ulic miasta skontrolowali osobowe bmw, w którym znajdowało się trzech mężczyzn. U jednego z nich znaleźli woreczek strunowy z suszem roślinnym. Kamilowi S. może teraz grozić kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).