Dziś jest Piątek, 15 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Celina, Nina, Walerian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Groźny wypadek. Kierowca BMW poważnie ranny

18-10-2013

Do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdów osobowego marki BMW i ciężarowego marki Scania doszło wczesnym rankiem na trasie prowadzącej z Płośnicy w kierunku m. Koszelewy. Prowadzący osobowe BMW 19-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego nie zapanował nad pojazdem i uderzył w jadącą przed ...

czytaj artykuł »

Nie zapłacił za paliwo. Grozi mu 5 lat więzienia

18-10-2013

Zaledwie 40 minut potrzebowali policjanci z Nidzicy, aby zatrzymać podejrzanego o kradzież paliwa. Kierowca Mercedesa na jednej ze stacji paliw w Nidzicy zatankował około 60 litrów paliwa i nie płacąc za nie odjechał. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia ...

czytaj artykuł »

Podejrzany o kradzież paliwa zatrzymany

17-10-2013

Zaledwie 40 minut potrzebowali policjanci z Nidzicy, aby zatrzymać podejrzanego o kradzież paliwa. Kierowca mercedesa na jednej ze stacji paliw w Nidzicy zatankował około 60 litrów paliwa i nie płacąc za nie odjechał.

czytaj artykuł »

67-latek stratowany przez byka

17-10-2013

Tragedia rozegrała się na polu. 67-letni gospodarz poszedł do pasącego się byka, a ten stratował mężczyznę.

czytaj artykuł »

Koneser sztuki w rękach policjantów

16-10-2013

Policjanci z Działdowa zatrzymali sprawcę kradzieży reprodukcji obrazu Kossaka z jednego z miejscowych hoteli. Całość zdarzenia zarejestrował monitoring zamontowany w budynku, na którym widać, jak mężczyzna wchodzi do pomieszczenia, zdejmuje ze ściany obraz, po czym pospiesznie wychodzi.

czytaj artykuł »

Łoś na Olsztyńskiej – interweniowała policja

13-10-2013

Dziś kilka minut przed godziną ósmą w okolicach ulicy Olsztyńskiej w Działdowie biegał łoś, a właściwie samica łosia, czyli klępa.

czytaj artykuł »

Uszkodził bankomat. Wpadł przez monitoring.

10-10-2013

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi sprawcy uszkodzenia bankomatu. 27-latek powyrywał listwy i kable z urządzenia, czym wyrządził szkodę o wartości blisko 10.000 zł. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Między innymi ten film przyczynił się do zatrzymania podejrzanego. Mieszkaniec ...

czytaj artykuł »

Grozi im nawet 12 lat więzienia

09-10-2013

Kara nawet 12 lat pozbawienia wolności może grozić Maciejowi R. oraz Pawłowi N., którzy pod pozorem kupna leku zwabili pokrzywdzonego do klatki schodowej, gdzie dusili go, po czym zabrali mu pieniądze oraz medykament. Teraz sprawą zajmie się sąd.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).