Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Motocyklista uderzył w Scanię. Zmarł w szpitalu.

23-09-2013

Kierujący motocyklem MZK uderzył w prawidłowo jadący samochód ciężarowy. W wyniku obrażeń 67-latek zmarł w szpitalu. Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Najbardziej prawdopodobną przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez motocyklistę.

czytaj artykuł »

22 latek włamał się do samochodu

23-09-2013

22 letni Marcin Z. włamał się do pojazdu osobowego marki Renault Megan stojącego na jednym z osiedlowych parkingów w Działdowie, skąd ukradł radioodtwarzacz.

czytaj artykuł »

17 latek kradł biżuterię, odpowie jak dorosły

23-09-2013

Działdowscy kryminalni zatrzymali młodego mężczyznę, który z mieszkania w Działdowie ukradł biżuterię i pieniądze na łączną kwotę 1000 złotych.

czytaj artykuł »

Zabezpiecz swoje mienie przed złodziejem!

23-09-2013

Sezon wakacyjny dla większości z Nas już się zakończył. Nie pozwólmy, aby powroty do szkół, pracy, dodatkowych zajęć uśpiły Naszą czujność. Złodziej nie próżnuje.

czytaj artykuł »

Sprawcy kradzieży ujęci przez kryminalnych

20-09-2013

Działdowscy kryminalni zatrzymali dwóch młodych mężczyzn mieszkańców Działdowa, z których jeden 17-letni Kacper O. dokonał w jednym z mieszkań w Działdowie kradzieży biżuterii i pieniędzy na łączną kwotę 1000zł. Drugi z zatrzymanych Marcin Z. włamał się do pojazdu osobowego marki ...

czytaj artykuł »

VW uderzył w Gimbus. Kierująca w ciężkim stanie.

20-09-2013

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na odcinku drogi gminnej prowadzącej z miejscowości Wysoka do Księżego Dworu.

czytaj artykuł »

Nie dały się nabrać na „numer na wnuczka”

18-09-2013

Policjanci cały czas informują o oszustwach na tzw. wnuczka. Nasza kampania informacyjna przynosi oczekiwane efekty. Zwiększa się świadomość seniorów, którzy potrafią ochronić często oszczędności całego życia. Takim przykładem są mieszkanki Działdowa, które nie uwierzyły w słowa ...

czytaj artykuł »

Mając 3 promile alkoholu spowodował kolizję

16-09-2013

Już wkrótce przed sądem odpowie 30-letni mężczyzna, który na trasie Działdowo – Iłowo jadąc tzw. slalomem spowodował kolizję. Jak się okazało mężczyzna był pijany. Badanie alkotestem wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie autem pod wpływem alkoholu grozi kara ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).