Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Nadużywał alkoholu i uprzykrzał życie bliskich

18-04-2017

Nadużywał alkoholu i uprzykrzał życie swoich bliskich. Sąd Rejonowy w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy aresztu wobec mieszkańca Działdowa.

czytaj artykuł »

Cudzym samochodem wywiózł skradziony złom

18-04-2017

Kryminalni z Działdowa ustalili i zatrzymali mieszkańca Iłowa-Osady, który zabrał pojazd spod innej posesji i wywiózł nim miedziane elementy na złom. Następnie samochód odstawił w to samo miejsce i odszedł. Mężczyzna usłyszał już zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu i kradzieży złomu. ...

czytaj artykuł »

Turniej o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

18-04-2017

Uczniowie ze szkół powiatu działdowskiego i nowomiejskiego uczestniczą w zmaganiach turniejowych dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Poszczególne etapy odbywają się na szczeblu szkoły, gminy a następnie powiatu. Zwycięzcy ostatniego etapu wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich ...

czytaj artykuł »

Przekroczyła prędkość o 55 kilometrów

18-04-2017

Podczas służby patrolowej na terenie gminy Działdowo, policjanci drogówki zauważyli kierowcę auta, który jechał z nadmierną prędkością. W obszarze z ograniczeniem prędkości do 40 km/h poruszał się z prędkością 95km/h. Sprawcy wykroczenia zatrzymano prawo jazdy.

czytaj artykuł »

Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby w szpitalu.

11-04-2017

Samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierujący autem wraz z pasażerem trafili do szpitala w Działdowie. Policjanci ruchu drogowego i wydziału kryminalnego z Działdowa wyjaśniali okoliczności zaistniałego zdarzenia.

czytaj artykuł »

Jeden wpadł do rowu, drugi uciekał przed policją

11-04-2017

Wczoraj wieczorem policjanci z powiatu działdowskiego wyjaśniali okoliczności dwóch zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych kierujących. Jeden nie zatrzymał się do kontroli drogowej, drugi spowodował kolizję, twierdząc, że to nie on. Obaj trafili do policyjnej celi.

czytaj artykuł »

Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej

10-04-2017

Policjanci działdowskiej drogówki zatrzymali 31-latka, gdy jechał na "podwójnym gazie". Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, a do tego był poszukiwany przez inną jednostkę policji. Teraz najbliższe 2 lata może spędzić za murami więzienia.

czytaj artykuł »

Scania z trzodą wywróciła się na przejeździe [film]

10-04-2017

Na strzeżonym przejeździe kolejowym w Komornikach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarowej Scani z naczepą pełną trzody chlewnej.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).