Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Sprawcy włamania do 'spożywczego' zatrzymani

10-01-2014

Działdowscy kryminalni ustalili sprawców włamania do sklepu spożywczego, do którego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na osiedlu Nidzicka w Działdowie. Patryk N. i Andrzej Ch. przyznali się do popełnienia tego czynu. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Samochód-chłodnia wpadł do rowu

09-01-2014

W piątek 3 stycznia w miejscowości Krasnołąka samochód dostawczy IVECO wpadł do rowu. Kierowcy nic się nie stało.

czytaj artykuł »

Zderzenie Polo z Astrą kosztowało 25 tysięcy złotych

09-01-2014

Czwartek 2 stycznia był dniem pechowym dla kierowców dwóch aut osobowych. O godzinie 8.30 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o zderzeniu VW Polo z Oplem Astrą.

czytaj artykuł »

Ścieli drzewo by zablokować jezdnię

09-01-2014

W środę 1 stycznia o godzinie 4:00 strażacy z Rybna otrzymali zgłoszenie o tarasującym jezdnię drzewie na drodze powiatowej w miejscowości Naguszewo.

czytaj artykuł »

21-latek uprawiał narkotyki, usłyszał zarzut

07-01-2014

Nidziccy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który uprawiał środki odurzające. Jak twierdził robił to na użytek własny. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Za uprawę marihuany grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Pożyczał od ciotki samochód a potem ją okradał

02-01-2014

Aktem oskarżenia zakończyła się sprawa włamania do mieszkania na terenie gminy Kozłowo. Będąca w odwiedzinach w Działdowie u swojej siostry mieszkanka powiatu nidzickiego, pożyczyła jej synowi swój samochód w którym znajdowały się klucze do mieszkania. 24-latek wykorzystał ten fakt i ...

czytaj artykuł »

Mężczyzna zginął przygnieciony samochodem

31-12-2013

W czwartek 26 grudnia o godzinie 6.17 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku samochodowym w okolicach ulicy Lidzbarskiej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Policjanci udaremnili próbę samobójczą

31-12-2013

W środę 25 grudnia o godzinie 16.55 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o rzekomej próbie samobójczej mieszkańca ulicy Zieluńskiej w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).