Dziś jest Piątek, 15 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Celina, Nina, Walerian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Podsumowanie tegorocznych działań 'ZNICZ'

06-11-2013

Policjanci ruchu drogowego, prewencji oraz pracujący po cywilnemu czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich tych, którzy wybrali się w tych dniach na cmentarze. Policjanci zadbali również o to, aby powroty do domów były bezpieczne a ruch na drogach przebiegał sprawnie i prawidłowo.

czytaj artykuł »

Tragiczny wypadek. Pieszy nie żyje, kierowca uciekł.

06-11-2013

Mławska policja poszukuje sprawcy śmiertelnego potrącenia pieszego w miejscowości Piegłowo Wieś (gm. Szydłowo). Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia pozostawiając ofiarę wypadku na drodze.

czytaj artykuł »

Brutalnie pobił i okradł przechodnia

03-11-2013

Tuż po północy, w okolicach ulicy Leśnej, młody mężczyzna został brutalnie pobity i okradziony. Sprawca nie cieszył się długo z łupów.

czytaj artykuł »

Policja zatrzymuje kolejnych 'wnuczków'

29-10-2013

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie po raz kolejny uderzyli w środowisko przestępcze zajmujące się oszustwami na tzw. wnuczka.

czytaj artykuł »

Tragiczny pożar w Rumoce, jedna osoba nie żyje

23-10-2013

Trwają czynności mławskiej prokuratury i policji w sprawie tragicznego pożaru, w którym zginął samotnie mieszkający 45- letni mężczyzna.

czytaj artykuł »

Pijany kierowca-recydywista spowodował kolizję

23-10-2013

Nietrzeźwy kierowca – recydywista spowodował kolizję drogową na krajowej „siódemce”. Miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów a w organizmie ponad 1,80 promila alkoholu.

czytaj artykuł »

Kradli złoto i pieniądze w blisko 100 włamaniach

22-10-2013

Zatrzymani dopuszczali się włamań i kradzieży w całym województwie warmińsko - mazurskim, mazowieckim i podlaskim.

czytaj artykuł »

Kierowca Passata poniósł śmierć w płomieniach

21-10-2013

Śmierć na miejscu poniósł kierujący pojazdem osobowym, który wczoraj wieczorem z nieustalonych przyczyn uderzył w drzewo na jednej z ulic Działdowa przy wylocie na Lidzbark.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).