Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Kierowca Passata poniósł śmierć w płomieniach

21-10-2013

Śmierć na miejscu poniósł kierujący pojazdem osobowym, który wczoraj wieczorem z nieustalonych przyczyn uderzył w drzewo na jednej z ulic Działdowa przy wylocie na Lidzbark.

czytaj artykuł »

Groźny wypadek. Kierowca BMW poważnie ranny

18-10-2013

Do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdów osobowego marki BMW i ciężarowego marki Scania doszło wczesnym rankiem na trasie prowadzącej z Płośnicy w kierunku m. Koszelewy. Prowadzący osobowe BMW 19-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego nie zapanował nad pojazdem i uderzył w jadącą przed ...

czytaj artykuł »

Nie zapłacił za paliwo. Grozi mu 5 lat więzienia

18-10-2013

Zaledwie 40 minut potrzebowali policjanci z Nidzicy, aby zatrzymać podejrzanego o kradzież paliwa. Kierowca Mercedesa na jednej ze stacji paliw w Nidzicy zatankował około 60 litrów paliwa i nie płacąc za nie odjechał. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia ...

czytaj artykuł »

Podejrzany o kradzież paliwa zatrzymany

17-10-2013

Zaledwie 40 minut potrzebowali policjanci z Nidzicy, aby zatrzymać podejrzanego o kradzież paliwa. Kierowca mercedesa na jednej ze stacji paliw w Nidzicy zatankował około 60 litrów paliwa i nie płacąc za nie odjechał.

czytaj artykuł »

67-latek stratowany przez byka

17-10-2013

Tragedia rozegrała się na polu. 67-letni gospodarz poszedł do pasącego się byka, a ten stratował mężczyznę.

czytaj artykuł »

Koneser sztuki w rękach policjantów

16-10-2013

Policjanci z Działdowa zatrzymali sprawcę kradzieży reprodukcji obrazu Kossaka z jednego z miejscowych hoteli. Całość zdarzenia zarejestrował monitoring zamontowany w budynku, na którym widać, jak mężczyzna wchodzi do pomieszczenia, zdejmuje ze ściany obraz, po czym pospiesznie wychodzi.

czytaj artykuł »

Łoś na Olsztyńskiej – interweniowała policja

13-10-2013

Dziś kilka minut przed godziną ósmą w okolicach ulicy Olsztyńskiej w Działdowie biegał łoś, a właściwie samica łosia, czyli klępa.

czytaj artykuł »

Uszkodził bankomat. Wpadł przez monitoring.

10-10-2013

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi sprawcy uszkodzenia bankomatu. 27-latek powyrywał listwy i kable z urządzenia, czym wyrządził szkodę o wartości blisko 10.000 zł. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Między innymi ten film przyczynił się do zatrzymania podejrzanego. Mieszkaniec ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).