Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Wypadek na trasie Mały Łęck - Płośnica

25-11-2013

O zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na odcinku drogi Mały Łęck - Płośnica oficer dyżurny komendy w Działdowie został poinformowany 23 listopada br. ok. godz 22.00.

czytaj artykuł »

Nidzica: Zniszczył ule - odpowie przed sądem

25-11-2013

Policjanci ustalili sprawcę zniszczenia uli, do których doszło w pierwszej połowie listopada. Dawid S. zniszczył łącznie 23 domy pszczele w dwóch pasiekach. Został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Nidzica: Odpowie za kradzież torebki i kurtki

25-11-2013

Policjanci ustalili podejrzaną o kradzież torebki i kurtki, która miała miejsce w jednym z lokali w Nidzicy. Karolina S. została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. 18-latka przyznała się do zarzutów. Teraz za popełnione przestępstwo może grozić jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. ...

czytaj artykuł »

Przyłapany z narkotykami

21-11-2013

Działdowscy policjanci na jednej z ulic miasta skontrolowali osobowe bmw, w którym znajdowało się trzech mężczyzn. U jednego z nich znaleźli woreczek strunowy z suszem roślinnym. Kamilowi S. może teraz grozić kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Odnaleziono sprawcę wypadku. Został aresztowany

18-11-2013

Mławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o śmiertelne potrącenie 56 - letniego pieszego i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

czytaj artykuł »

Pożar w Pruskach. Kobieta doznała groźnych oparzeń.

18-11-2013

W miejscowości Pruski w mieszkaniu budynku wielorodzinnego doszło do pożaru, w wyniku którego 42-letnia Grażyna K. doznała oparzeń rąk, twarzy oraz nóg.

czytaj artykuł »

Znęcał się nad żoną. Grozi mu 5 lat więzienia.

14-11-2013

Dozór policyjny i nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego to środki zapobiegawcze, jakie zastosował Sąd wobec 35-letniego mieszkańca Działdowa, podejrzanego o znęcanie się nad rodziną.

czytaj artykuł »

Mając 2,4 promila przewoził pięcioro dzieci

13-11-2013

Policjanci z posterunku w Szreńsku zatrzymali nietrzeźwego kierującego volkswagenem golfem. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,40 promila alkoholu. Przewoził całą rodzinę - żonę i pięcioro dzieci.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).