Dziś jest Środa, 21 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Eleonora, Piotr
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Przyłapani na kradzieży elementów stalowych

27-01-2014

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 61-letniemu Edwardowi K. oraz 27-letniemu Dominikowi S. Mężczyźni usiłowali dokonać kradzieży elementów stalowych o wartości 1.200 złotych na szkodę jednej z firm. Sprawcy zostali zaskoczeni przez policjantów podczas cięcia elementów na mniejsze ...

czytaj artykuł »

Policja rozpoczyna działania 'Bezpieczne ferie'

24-01-2014

Działdowscy policjanci rozpoczynają działania „Bezpieczne Ferie” nastawione na bezpieczeństwo najmłodszych. Zapoznaj się z poradami, które pozwolą Tobie i Twojemu dziecku uniknąć niebezpieczeństw.

czytaj artykuł »

Trzeźwy holował pijanego - ponad 2,60 promila

22-01-2014

Mławska policja zatrzymała kompletnie pijanego mężczyznę, bez uprawnień do kierowania, który kierował uszkodzonym Oplem Vectrą, holowanym przez pojazd marki Skoda Fabia.

czytaj artykuł »

Nie będzie zarzutów dla matki i jej konkubenta?

20-01-2014

Sekcja zwłok nie stwierdziła jednoznacznie jaka była przyczyna zgonu noworodka, znalezionego w piątek w jednej ze studzienek ściekowych w Działdowie.

czytaj artykuł »

Zatrzymano matkę porzuconego płodu

18-01-2014

Policjanci pracujący nad sprawą ciała noworodka znalezionego w studzience kanalizacyjnej w niespełna 5 godzin zatrzymali dwie osoby.

czytaj artykuł »

W studzience znaleziono ciało noworodka

17-01-2014

Przy jednej z kamienic w Działdowie w studzience kanalizacyjnej znaleziono ciało noworodka. Sprawą zajęli się policjanci pod nadzorem prokuratora.

czytaj artykuł »

Zima zbiera żniwo. Wypadek na trasie Kisiny-Kurki.

15-01-2014

W dniu 15 stycznia 2014 r. około godz. 9.20 na trasie pomiędzy miejscowościami Kisiny – Kurki doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy osobowe. W wyniku zderzenia się pojazdów obrażeń doznał pasażer Fiata Pandy.

czytaj artykuł »

Zatrzymano sprawców kradzieży na 'wyrwę'

14-01-2014

Kryminalni zatrzymali dwóch sprawców, którzy w grudniu na jednej z ulic w Nidzicy wyrwali kobiecie torebkę. W podobny sposób podejrzani okradli dwie kolejne osoby w Działdowie. Jeden z zatrzymanych był poszukiwany przez Policję. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Za te przestępstwa Kodeks Karny ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).