Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

W drodze na złom zatrzymali ich policjanci

06-12-2013

Trzech mieszkańców Działdowa po zerwaniu rynien z jednego z budynków magazynu w Działdowie wybrało się z nimi na złom. Do celu nie dotarli, ponieważ zatrzymał ich patrol policji i z odzyskanym materiałem zabrał podejrzanych do policyjnego aresztu. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia

czytaj artykuł »

Chciał pomóc, wpadł pod nadjeżdżający samochód

06-12-2013

W Burkacie doszło do potrącenia pieszego, który będąc nietrzeźwym pomagał w pchaniu samochodu. Dobry uczynek przypłacił pobytem w szpitalu.

czytaj artykuł »

Zamiast stróżować kradł materiały budowlane

04-12-2013

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić dwóm 30-letnim mieszkańcom Działdowa, którzy z terenu budowy marketu ukradli materiały budowlane. Policjanci podczas przesłuchania sprawców ustalili, że jeden z nich - Kamil S. był tam dozorcą. Straty oszacowano na ponad 2 tysiące złotych. ...

czytaj artykuł »

Kradli liczniki, grozi im 5 lat więzienia

03-12-2013

Działdowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o usiłowanie kradzieży liczników pomiaru poboru energii elektrycznej z wielorodzinnego budynku. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Sprawca brutalnego rozboju aresztowany

29-11-2013

Działdowscy policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanego o napad na dwóch tamtejszych mieszkańców. Z relacji pokrzywdzonych wynika, że napastnik bijąc i grożąc im nożem, zabrał portfel z pieniędzmi. 29-letni mieszkaniec Trójmiasta trafił do policyjnego aresztu.

czytaj artykuł »

Kradli podkłady kolejowe. Złapała ich policja

27-11-2013

Do zatrzymania dwóch mężczyzn, sprawców kradzieży podkładek ze zdemontowanych podkładów kolejowych przyczynili się funkcjonariusze SOK. Pawła P. i Marcina D. złapali w chwili, gdy ci odkręcali podkładki na terenie PKP w okolicach ramp w m. Iłowo-Osada.

czytaj artykuł »

16 dni Przeciw Przemocy Wobec Kobiet

26-11-2013

Od 25 listopada do 10 grudnia 2013 r. prowadzona jest międzynarodowa kampania „16 Dni Przeciw Przemocy Wobec Kobiet”. Ma ona na celu eliminowanie wszelkich form przemocy ze względu na płeć. W jej realizację włącza się również warmińsko – mazurska Policja.

czytaj artykuł »

Nietrzeźwi na drogach powiatu działdowskiego

25-11-2013

W minionym tygodniu policjanci zatrzymali ogółem 5 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).