Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Wypadek w Uniszkach. Kierujący byli nietrzeźwi.

12-03-2014

Pomimo wzmożonych kontroli na drogach niestety wciąż nie brakuje nietrzeźwych kierujących. Każdy z nich powoduje poważne zagrożenie bezpieczeństwa na drodze. Przekonało się o tym dwóch kierowców, uczestników wypadku w Uniszkach Gumowskich – obaj byli nietrzeźwi.

czytaj artykuł »

Przypadkowy zapłon czy celowe podpalenie?

09-03-2014

W poniedziałek 3 marca działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o płonącym samochodzie osobowym przy ulicy Leśnej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Działdowo. Zwarcie w instalacji powodem pożaru

09-03-2014

W piątek 28 lutego o godzinie 12.10 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o wybuchu pożaru w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ulicy Ogrodowej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Braniewo bada kwestię kradzieży telefonu

09-03-2014

Czy działdowski policjant ukradł telefon czy nie? Sprawę bada prokuratura w Braniewie. Moje Działdowo trzyma rękę na pulsie.

czytaj artykuł »

Napadł na własną matkę, znęcał się nad córką

28-02-2014

Policja zatrzymała na terenie gminy Wieczfnia Kościelna mężczyznę, który napadł na swoją 92-letnią matkę. Nad matką oraz swoją córką znęcał się już wcześniej psychicznie i fizycznie. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

4-letnie dziecko ranne w wypadku

19-02-2014

Mławska policja prowadzi czynności w sprawie zdarzenia drogowego, w którym ranny został 4- letni chłopczyk. Policjanci apelują do rodziców o wzmożoną opiekę nad dziećmi podczas ferii.

czytaj artykuł »

Podpalili słomę. Straty: 12,5 tysiąca złotych

11-02-2014

W piątek 7 lutego około godziny 21.30 w miejscowości Nowy Dwór doszło do zapalenia się stogu słomy. Wezwano strażaków z Lidzbarka, Nowego Dworu, Wielkiego Łęcka, Dłutowa i Działdowa.

czytaj artykuł »

Zapalił się stojący w garażu samochód

11-02-2014

W czwartek 6 lutego o godzinie 18.21 strażacy zostali poinformowani o zapaleniu się samochodu (renault laguna 1997r.) w miejscowości Hartowiec.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).